Books: History

Number of items: 100

Kőszegi Imre: Budavár ostroma 1945. Bp., (1945), Müller Károly (Gábor Áron.) Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
15679.

1 600 HUF
Gazda István: A Magyar Tudományos Akadémia reformkori kiadványai 1831-1848. A szerző, Gazda István (1948-) tudománytörténész, a történelemtudomány kandidátusa, a Magyar Tudománytörténeti Intézet igazgatója által Tavaszy Ferencnek dedikált! Bp., 1999, Magyar Tudománytörténeti Intézet. Kiadói papírkötés.
15680.

2 000 HUF
Féja Géza: Örök magyar március. Nemzeti Könyvtár 63. sz. Bp., é.n., Stádium, 64 p. A borító és az illusztrációk Fáy Dezső munkái. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas, foltos, kissé sérült borítóval.
15681.

2 000 HUF
Xenophón: Anabaszisz. A tízezrek hadjáratának története. Ford.: Fein Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp., 1968, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5800 példányban.
15682.

2 000 HUF
Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). Isle of Man, 1996, Interseas Editions, 367 p. Kiadói papírkötés.
15683.

3 000 HUF
15
15684.

1 200 HUF
Masaryk, Tomás Garrigue: A világforradalom. 1914-1918. Ford.: Bába István. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Szarka László. Bp., 1990, Európa, 513+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
15685.

1 200 HUF
15686.

1 000 HUF
Szigethy Gábor: Látlelet. 1956-2006. Bp., 2007., Emlékszoba. Kiadói papírkötés.
15687.

1 000 HUF
Csalog Zsolt: Börtön volt a hazám. Hosszú István beszél. Bp. - New York, 1989., Európa - Hungarian Human Right Foundation. Kiadói papírkötés.
15688.

800 HUF
Kádár Iván et al.: Adatok Magyarország gazdaságtörténetéből. Segédanyag a Magyar Dolgozók Pártja Politikai Gazdaságtan szakosított tanfolyama számára. Bp., 1955-1956, Szikra, 93+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
15689.

800 HUF
Ozorai Pipo emlékezete. Szerk.: Vadas Ferenc. Szekszárd, 1987, Múzeumi Füzetek. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15690.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF