Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 48

Kolozsvári szakácskönyv. Hasznos útmutató a középosztály számára a háztartás minden ágában. Írta és férjhezmenő hugának ajánlja: Egy székely asszony. Kolozsvár, 1906, Lepage Lajos, (6)+248+XX+(4) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos, helyenként sérült lapokkal.
17102.

2 800 HUF
7,22
7,37
34
Báró Ambrózy Béla: A méh. Elméleti és gyakorlati útmutató a méhészet terén. Temesvár, 1905, nyomatott a Csanád-egyházmegyei könyvsajtón. II. kiadás. 624+LI p. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kissé sérült hátsó borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17103.

2 800 HUF
7,22
7,37
19
1932 Kertészeti Szemle 1-12. sz. (teljes évfolyam), 1932. január - december, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel, vegyes állapotban
17104.

3 600 HUF
9,28
9,47
1941 Kertészeti Szemle XIII. évf. 1-12. sz. (teljes évfolyam), 1941. január - december, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel, vegyes állapotban
17105.

3 600 HUF
9,28
9,47
1934 Kertészeti Szemle 11 száma (egy szám híján teljes évfolyam), 1934. január - december, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel, vegyes állapotban (közte sérültek)
17106.

3 600 HUF
9,28
9,47
1949 Kert és Szőlő folyóirat I. évf. 9., 11. és 12. sz., 1949. június - július, Országos Növénynemesítő Intézet Magyaróvár bélyegzőkkel, vegyes állapotban
17107.

1949 Kert és Szőlő folyóirat I. évf. 9., 11. és 12. sz., 1949. június - július, "Országos Növénynemesítő Intézet Magyaróvár" bélyegzőkkel, vegyes állapotban

3 000 HUF
7,73
7,89
Rapaics Raymund: A magyar gyümölcs. Bp.,1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 350+2 p.+XXXIV t. (kettő színes.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, kissé sérült papír védőborítóban.
17108.

2 800 HUF
7,22
7,37
25
Széchenyi-Wolkenstein Ernőné: A törpe gyümölcsfák ültetése és gondozása. Bp., 1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Harmadik, átdolgozott kiadás. Javított félvászon kötésben
17109.

2 400 HUF
6,19
6,32
Szőlészeti talajfelvételek I. köt.: Dicenty Dezső - Szőts András: Maros-Torda Vármegye. Szerk.: csíkmádéfalvi Istvánffi Gyula. Bp., 1910, Pallas, 107 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel.
17110.

2 000 HUF
5,15
5,26
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé viseltes.
17111.

2 000 HUF
5,15
5,26
Culinary Art and Traditions of Switzerland. Vevey, 1995, Nestlé. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, kiadói papírtokban, olasz nyelvű kísérőfüzettel (receptfüzet).
17112.

4 000 HUF
10,31
10,53
Boros Ádám - Lacza Júlia et al.: A kapor. Anethum graveolens L. Magyarország Kultúrflórája IV. köt. 10. füzet. Bp., 1970, Akadémiai Kiadó, 69 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17113.

2 800 HUF
7,22
7,37

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.