Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 48

2 db könyv: Winkler János: Baromfiólak és baromfitenyésztési eszközök. 96 ábrával. Bp.,1922, Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Második, bővített és javított kiadás. 110p. Félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítón Magyar kir. Földmívésügyi ministerium gazdasági népkönyvtára címkével, laza kötéssel, sérült és foltos címlapon intézményi bélyegzővel, helyenként foltos lapokkal, ceruzás jelölésekkel és firkával. + Seyfried Károly: A gazda mint üzletember. Bp.,1911, Országos Magyar Gazdasági Egyesület. 74 p. Félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítón Magyar kir. Földmívésügyi ministerium gazdasági népkönyvtára címkével, megerősített kötéssel, foltos címlapon intézményi bélyegzővel, néhány kevés kissé foltos lappal.
17114.

2 db könyv: Winkler János: Baromfiólak és baromfitenyésztési eszközök. 96 ábrával. Bp.,1922, Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Második, bővített és javított kiadás. 110p. Félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítón "Magyar kir. Földmívésügyi ministerium gazdasági népkönyvtára" címkével, laza kötéssel, sérült és foltos címlapon intézményi bélyegzővel, helyenként foltos lapokkal, ceruzás jelölésekkel és firkával. + Seyfried Károly: A gazda mint üzletember. Bp.,1911, Országos Magyar Gazdasági Egyesület. 74 p. Félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítón "Magyar kir. Földmívésügyi ministerium gazdasági népkönyvtára" címkével, megerősített kötéssel, foltos címlapon intézményi bélyegzővel, néhány kevés kissé foltos lappal.

2 400 HUF
17
4 db szakácskönyv megviselt állapotban: 100 rögtönzött étel, Oetker, Villamos sütés főzés
17115.

2 000 HUF
A Budakeszi Arborétum tervezése és leírása. Készítette: Galambos Gáspár erdőmérnök. Budakeszi, (1972), Telki Állami Erdő- és Vadgazdaság. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1024 példányban.
17116.

2 600 HUF
7,03
7,65
Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Váncza sütőpor receptkönyve. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17117.

1 000 HUF
17118.

2 200 HUF
5,95
6,47
Gonda Irén: Baromfi a ház körül. Bp., 1967., Mezőgazdasági. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, bekötött borítóval, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
17119.

1 200 HUF
Hermann Schneider: Brut, Aufzucht und Mast von feinstem Tafelgeflügel. Leipzig,én.,Reichenbachsche Verlagsbuchhandlung, X+168+4 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen sérülésnyommal, kopott borítóval, egy lap sarkán szöveget is érintő hiánnyal, egy másik lap sarkán kis hiánnyal.
17120.

Hermann Schneider: Brut, Aufzucht und Mast von feinstem Tafelgeflügel. Leipzig,én.,Reichenbach'sche Verlagsbuchhandlung, X+168+4 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen sérülésnyommal, kopott borítóval, egy lap sarkán szöveget is érintő hiánnyal, egy másik lap sarkán kis hiánnyal.

1 200 HUF
Molnár László: Hibridtyúk a háztájon. Kertünk, Házunk, Otthonunk. Bp., 1968., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, benne néhány aláhúzással, a gerincen kis sérüléssel.
17121.

1 200 HUF
Palacsinták könyve. 222 recept. Szerk.: Csizmadia László. Bp., 1986, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17122.

1 000 HUF
A Soroksári Botanikus Kert 10 éve. 1960-1973. Összeáll.: Dr. Terpó András. Bp., é.n., Kertészeti Egyetem, 40 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 520 példányban.
17123.

2 000 HUF
Méz a konyhába. Ford.: Vasile Gál Ilona. Bukarest, 1986, Apimondia. Kiadói papírkötés, a könyvtesttől részben elváló borítóval.
17124.

2 000 HUF
17125.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF