Photo

Number of items: 432

cca 1965 Trolibuszok Budapesten, a Kossuth téren, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 2 db mai nagyítás, 17,7x24 cm
12939.

1 600 HUF
4,31
4,66
Az Erzsébet-híd budai hídfője, 1930. Zettl Lajos (?-?) felvétele. Vintage fotó, sérült. Jelzett, feliratozott és datált a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 23×17,5 cm
12940.

1 000 HUF
2,92
cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Úri utca 26., pecséttel jelzett fotó, felülete kissé sérült, 24×18 cm
12941.

6 000 HUF
16,17
17,49
cca 1936 Függetlenség hírlap irodájának fotója, Foto Kozelka, a hátoldalon feliratozva, 18x24 cm
12942.

4 000 HUF
10,78
11,66
cca 1960 Budapest, élet az utcán, jelzetlen fotó, felületén törésnyomok, 24×29 cm
12943.

1 000 HUF
2,92
cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Vár, pecséttel jelzett fotó, 18×24 cm
12944.

3 000 HUF
8,09
cca 1960 Budapest, kilátás az Erzsébet hídra, jelzetlen fotó, szakadásokkal, 22,5×29,5 cm
12945.

1 000 HUF
2,92
cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Országház utca 22., pecséttel jelzett fotó, 18×24 cm
12946.

3 000 HUF
8,09
cca 1900 Budapest, feljárat a bástyára, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, sérült, hiányos karton, 29×23 cm
12947.

5 000 HUF
13,48
14,58
cca 1930 Budapest, Gellért Fürdő, fotó paszpartuban, 22,5×17 cm
12948.

2 000 HUF
5,39
5,83
cca 1910 Budapest, Vörösmarty tér, fotó paszpartuban, 12,5×17,5 cm
12949.

28 000 HUF
75,47
81,63
1929 Kaposvár, a háborúban elesett hősök tiszteletére emeltetett kápolna előtt, hátoldalon feliratozott fotó, felületén törésnyomok, 12×8,5 cm
12950.

1 000 HUF
2,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.