DN "A világ első bélyegei" 76db-os, majdnem teljes (1db hiányzik!) jelzett, aranyozott Ag bélyegérem szett bordó színű műbőr borítású albumban, külön műbőr tokban a hozzájuk tartozó tanúsítványokkal és egy lupéval. Limitált példányszámban készíttette a Postavezetők Nemzetközi Társasága, verték az amerikai Franklin Pénzverdében. T:PP patina
ND "The World's First Stamps" 76-piece, almost complete (1 piece is missing!) marked, gold-plated Ag stamp-shaped medallion set in a burgundy faux leather-covered album, in a separate faux leather case with the accompanying certificates and a magnifying glass. It was issued in a limited number of copies by the International Society of Postmasters, strucked at the Franklin Mint. C:PP patina
6db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte Lengyelország 1966. "A lengyel állam millenniuma 966-1944-1966" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-
6pcs of mixed foreign commemorative medallion lot, in it Poland 1966. "Millennium of the Polish State 966-1944-1966" two-sided bronze medallion (70mm) C:AU