Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 100

Olaszország / Trieszt 1938. Az Adriai Biztosító Társulat 100 éves jubileumára kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Mistruzzi / Pagani (56mm) T:1- patina, ph Italy / Triest 1938. 100th Anniversary of the Adriatic Insurance Company two-sided Br commemorative medallion. Sign:Mistruzzi / Pagani (57mm) C:AU patina, edge error
32600.

Olaszország / Trieszt 1938. "Az Adriai Biztosító Társulat 100 éves jubileumára" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Mistruzzi / Pagani (56mm) T:1- patina, ph Italy / Triest 1938. "100th Anniversary of the Adriatic Insurance Company" two-sided Br commemorative medallion. Sign:Mistruzzi / Pagani (57mm) C:AU patina, edge error

3 800 HUF
10,27
11,18
Olaszország 1976. Milánói Nemzetközi Vásár - MCMLXXVI április / A CIS Számítógép Központ megalakulása Br emlékérem (79mm) T:1- Italy 1976. Fiera Internazionale Milano - MCMLXXVI Aprile / Instituzione della Centrale Computer CIS Br medallion (79mm) C:AU
32601.

Olaszország 1976. "Milánói Nemzetközi Vásár - MCMLXXVI április / A CIS Számítógép Központ megalakulása" Br emlékérem (79mm) T:1- Italy 1976. "Fiera Internazionale Milano - MCMLXXVI Aprile / Instituzione della Centrale Computer CIS" Br medallion (79mm) C:AU

1 000 HUF
Olaszország 1995. Olasz Államok / Milánó 1778. 1S Mária Terézia jelzett Ag replikája, eredeti díszdobozban, tájékoztató könyvecskével. Szign.:S.J. (30g/0,925/40mm) T:1,1- Italy 1995. Italian States / Milan 1778. 1 Scudo Maria Theresia marked Ag replica in its original hardcase with an informative booklet. Sign.:S.J. (30g/0,925/40mm) C:UNC,AU
32602.

Olaszország 1995. "Olasz Államok / Milánó 1778. 1S "Mária Terézia" " jelzett Ag replikája, eredeti díszdobozban, tájékoztató könyvecskével. Szign.:S.J. (30g/0,925/40mm) T:1,1- Italy 1995. "Italian States / Milan 1778. 1 Scudo "Maria Theresia" "marked Ag replica in its original hardcase with an informative booklet. Sign.:S.J. (30g/0,925/40mm) C:UNC,AU

18 000 HUF
48,65
52,94
Olaszország 2000. Nazario Sauro Tengeri Kereskedelmi Klub - Otto Bonn-nak együttérzéssel, Trieszt, 2000. decembere bronz lemezplakett (100mm) üveg dísztányéron (~190mm), bekeretezve (310x310mm) T:1 Italy 2000. Circolo Marina Mercantile Nazario Sauro - A Otto Bonn con simpatia, Trieste, Dicembre 2000 plate bronze medallion (100mm) on a glass decorative plate (~190mm), in frame (310x310mm) C:UNC
32603.

Olaszország 2000. "Nazario Sauro Tengeri Kereskedelmi Klub - Otto Bonn-nak együttérzéssel, Trieszt, 2000. decembere" bronz lemezplakett (100mm) üveg dísztányéron (~190mm), bekeretezve (310x310mm) T:1 Italy 2000. " Circolo Marina Mercantile Nazario Sauro - A Otto Bonn con simpatia, Trieste, Dicembre 2000" plate bronze medallion (100mm) on a glass decorative plate (~190mm), in frame (310x310mm) C:UNC

2 000 HUF
Olaszország DN III. Viktor Emánuel által ellenjegyzett dokumentum jelzett ezüstlapra gravírozva, dísztokban, felakasztható képkeretben (kerettel együtt:~158g/0.800/100x125mm) T:1 kissé viseltes tok Italy ND Document countersigned by Vittorio Emanuel III, engraved on a marked silver plate, in a hanging picture frame, in hardcase (with frame:~158g/0.800/100x125mm) C:UNC slightly worn case
32604.

11 000 HUF
29,73
32,35
Oroszország DN Admiral Lazarev 1788-1851 bronz emlékérem jelzés nélkül. d:60 mm T: 1 / ND Russian Admiral Lazarev 1788-1851 bronze commemorative coin d: 60 mm, UNC
32605.

Oroszország DN "Admiral Lazarev 1788-1851" bronz emlékérem jelzés nélkül. d:60 mm T: 1 / ND "Russian Admiral Lazarev 1788-1851" bronze commemorative coin d: 60 mm, UNC

5 000 HUF
Portugália 1940. A tengeri felfedezések 400. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Joao da Silva (90mm) T:1-,2 ph. Portugal 1940. 400th anniversary of maritime discoveries two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Joao da Silva (90mm) C:AU.XF edge errors
32606.

Portugália 1940. "A tengeri felfedezések 400. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Joao da Silva (90mm) T:1-,2 ph. Portugal 1940. "400th anniversary of maritime discoveries" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Joao da Silva (90mm) C:AU.XF edge errors

6 000 HUF
Portugália 1980. IV. Nemzeti Orvoskongresszus / Lisszabon 1980. szeptember 7-12. kétoldalas bronz plakett, peremen 1856-2200 gravírozással (90x86mm) T:1-,2  Portugal 1980. IV CONGRESSO NACIONAL DE MEDICINA / LISBOA 7 A 12 DE SETEMBRO DE 1980 double-sided bronze paque, with 1856-2200 engraving on edge (90x86mm) C:AU,XF
32607.

Portugália 1980. "IV. Nemzeti Orvoskongresszus / Lisszabon 1980. szeptember 7-12." kétoldalas bronz plakett, peremen "1856-2200" gravírozással (90x86mm) T:1-,2 Portugal 1980. "IV CONGRESSO NACIONAL DE MEDICINA / LISBOA 7 A 12 DE SETEMBRO DE 1980" double-sided bronze paque, with "1856-2200" engraving on edge (90x86mm) C:AU,XF

6 000 HUF
15
Portugália DN William Harvey a vérkeringés leírója bronz plakett, peremen sorszámozott 357/500. Szign.: Armindo Viseu (70mm) T:1- Portugal ND William Harvey - MEDICO ANATOMISTA INGLES DESCOBRE E EXPLICA A CIRCULACAO SANGUINEA E SEU FUNCIONAMENTO É SUA A FRASE OMNE VIVUM EX OVO TODO O SER VIVO PROVEM DUM OVO 1578-1657 double-sided bronze plaque, with 357/500 serial number on edge. Sign.: Armindo Viseu (70mm) C:AU
32608.

Portugália DN "William Harvey" a vérkeringés leírója bronz plakett, peremen sorszámozott "357/500". Szign.: Armindo Viseu (70mm) T:1- Portugal ND "William Harvey - MEDICO ANATOMISTA INGLES DESCOBRE E EXPLICA A CIRCULACAO SANGUINEA E SEU FUNCIONAMENTO É SUA A FRASE OMNE VIVUM EX OVO TODO O SER VIVO PROVEM DUM OVO 1578-1657" double-sided bronze plaque, with "357/500" serial number on edge. Sign.: Armindo Viseu (70mm) C:AU

5 000 HUF
Románia 1998. Az 1848-as szabadságharc 150. évfordulója / Arad város megemlékezése kétoldalas bronz plakett Avram Iancu, Nicolae Balcescu és Kossuth Lajos portréival, hátoldalon Cicero idézettel (71mm) T:1- Romania 1998. 150 DE ANI DE LA REVOLUTIA DIN 1848 DIN TRANSILVANIA / OMAGIU DIN PARTEA ORASULUI ARAD 1998 double-sided bronze commemorative medallion with the protraits of Avram Iancu, Nicolae Balcescu and Lajos Kossuth and a citation from Cicero on the backside (71mm) C:AU
32609.

Románia 1998. "Az 1848-as szabadságharc 150. évfordulója / Arad város megemlékezése" kétoldalas bronz plakett Avram Iancu, Nicolae Balcescu és Kossuth Lajos portréival, hátoldalon Cicero idézettel (71mm) T:1- Romania 1998. "150 DE ANI DE LA REVOLUTIA DIN 1848 DIN TRANSILVANIA / OMAGIU DIN PARTEA ORASULUI ARAD 1998" double-sided bronze commemorative medallion with the protraits of Avram Iancu, Nicolae Balcescu and Lajos Kossuth and a citation from Cicero on the backside (71mm) C:AU

5 000 HUF
Svájc 1891. A Svájci Konföderáció alapításának 600. évfordulója kétoldalas Al emlékérem (50mm) T:2 Switzerland 1891. 600th anniversary of the founding of the Swiss Confederation two-sided Al medallion (50mm) C:XF
32610.

Svájc 1891. "A Svájci Konföderáció alapításának 600. évfordulója" kétoldalas Al emlékérem (50mm) T:2 Switzerland 1891. "600th anniversary of the founding of the Swiss Confederation" two-sided Al medallion (50mm) C:XF

6 000 HUF
Svájc 1909. LE 5 JUILLET 1909 LES GENEVOIS ONT CÉLÉBRÉ LE 350e ANNIVERSAIRE DE LA FONDATION DU COLL?GE - a Genfi egyetem megalapításának emlékére. Kétoldalas bronz emlékérem. s: Chaponniére. d: 41 mm T: AU / Switzerland 1909 Geneve Collége 350 bronze plaque d: 41 mm C: EU
32611.

Svájc 1909. "LE 5 JUILLET 1909 LES GENEVOIS ONT CÉLÉBRÉ LE 350e ANNIVERSAIRE DE LA FONDATION DU COLL?GE" - a Genfi egyetem megalapításának emlékére. Kétoldalas bronz emlékérem. s: Chaponniére. d: 41 mm T: AU / Switzerland 1909 "Geneve Collége 350" bronze plaque d: 41 mm C: EU

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF