Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 46

Festetits Andorné Pejacsevich Lenke: Gyakorlati szakácskönyv. Az egyszerű, egészséges és ma divatos főzésmód ismertetése. Bp.,[1897],Athenaeum, 2+192+16 [korabeli reklámok] p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, 3 kijáró lappal.
17077.

6 000 HUF
26
Steinbach Béláné Réczey Anna: Szakácskönyv. [Nagybecskerek], 1917,[Szerzői kiadás]. Második, bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, foltos, és részben javított lapokkal. Megviselt állapotban.
17078.

1 800 HUF
Stern Marianna: Olajszakácskönyv. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17079.

6 000 HUF
Kosutány Tamás-Lázár L. Pál: A gazdasági szeszgyártás kézikönyve. Bp., 1891, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+376+8 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült elülső kötéstáblával, aláhúzásokkal, jegyzetlapokkal, két lap meglazult.
17080.

4 800 HUF
12,97
14,12
10
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda, 352 p. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült gerinccel és borítóval, az első és hátsó kötéstábla belsején jegyzetekkel, lapok jobb felső sarka sérült és hiányos, megviselt állapotban.
17081.

1 000 HUF
Dr. Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. A rajzokat készítette: Csapody Vera. Bp., 1937, Studium (Sylvester-ny.), XXXVIII+(2)+346 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, hullámos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17082.

Dr. Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. A rajzokat készítette: Csapody Vera. Bp., 1937, "Studium" (Sylvester-ny.), XXXVIII+(2)+346 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, hullámos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.

1 800 HUF
Szemere László: Gombáskönyv kezdők részére. Útmutató a gyakoribb gombák megismeréséhez és értékesítéséhez. 250 gomba leírása 50 színes képpel és 50 szövegközti ábrával. Bp., 1926, Magyar Királyi Állami Nyomda. Aranyozott egészvászon kötés, gerince sérült,
17083.

3 800 HUF
10,27
11,18
Dr. Oetker receptjei. S. Vénykönyv. hn., én., nyn, 48 p.
17084.

Dr. Oetker receptjei. "S." Vénykönyv. hn., én., nyn, 48 p.

2 800 HUF
7,57
8,24
Horn János: Gyümölcsfák nyesése. Bp., 1934, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói spirál-kötés, kopott, foltos borítóval.
17085.

2 400 HUF
Gáspár Ignác: Rövid háztartástan felsőbb leányiskolák és tanítónő-képezdék számára. Bp., 1887, Lampel R. (Wodianer F.), 110 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az utolsó lap kijár, a sarkán kis hiánnyal, laza fűzéssel.
17086.

2 400 HUF
13
17087.

2 000 HUF
Karl Russ: Der Kanarienvogel. Seine Naturgeschichte, Pflege und Zucht. Magdeburg, 1901 Creutzsche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált, 3 egészoldalas chromolitográfiával. Átkötött félvászon-kötés, a címkép és címlap kijár.
17088.

Karl Russ: Der Kanarienvogel. Seine Naturgeschichte, Pflege und Zucht. Magdeburg, 1901 Creutz'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált, 3 egészoldalas chromolitográfiával. Átkötött félvászon-kötés, a címkép és címlap kijár.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF