Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 46

17089.

1 800 HUF
Balázs Győző: Húsok és húskészítmények. Mindennapi gondolatok és hasznos tanácsok egy állatorvos gyakorlatából. Bp., 2009, Mundus. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
17090.

2 800 HUF
7,57
8,24
14
Schandl József - Horn Artúr - Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17091.

2 800 HUF
7,57
8,24
Somogyi Imre: Kertmagyarország felé. Bp., 1943, Magyar Élet (Monor, Popper-ny.), 127+(1) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
17092.

3 000 HUF
3 db kertészeti könyv: Andsen Haarpaintner: Illatos kert; Horst Stahl: Szobabonsai; Andreas Riedmiller: Muskátlik. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17093.

800 HUF
17094.

8 000 HUF
Táplálkozzunk helyesen sorozat 2 kötete:  Együnk zöldfőzeléket! Tanácsok - ételleírások.;  Gyümölcsételek. Receptek - tanácsok. Tegyünk el télire gyümölcsöt. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítókkal. + A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza, 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, a hátsó borító hiányos.
17095.

1 600 HUF
17096.

1 800 HUF
17097.

1 200 HUF
17098.

1 000 HUF
Kisdi Ferenc: Útmutató gyümölcsös telepítésére és a gyümölcsfák ültetésére. Bp., 1942, M Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Kertészeti Ügyosztálya. 31p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ceruzás jelölésekkel, aláhúzásokkal.
17099.

1 400 HUF
Vegyes gasztronómiai füzet tétel, 7 db:   Színe-Java sorozat 5 kötete: Vadászételek, Ízletes könnyű ételek, Gyümölcs- és zöldségkészítmények, Vendégváró hidegkonyha, Ízletes, nem hizlaló ételek. Bp., 1967-1970 , Minerva. Kiadói papírkötés, közte: kopott, foltos borítókkal, az egyik borítója kissé sérült. ;  Pelle Józsefné: A tojáskonyha abc-je. Bp., 1979., Baromfifeldolgozó Vállalatok Trösztje. Kiadói papírkötés.;   Olcsón finomat. Bp., 1974., ÁHT. Kiadói papírkötés.;
17100.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF