Tétel

2 800 HUF

33

Description:

Oscar Wilde 4 műve: Oscar Wilde: Salome. Ford.: Kosztolányi Dezső. "...170 merített papírosra nyomott és félbőrbekötött példányban készült. Ezenkívül a kötet 30 egész bőrbe kötött, kézzel számozott és a fordító kézjegyével ellátott példányban és rendes kiadásban is megjelent." A borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, a kötése kissé sérült.; Szerelemből a királyért. Birmai némajáték. Ford.: Bálint Lajos. "..., ezen a rendes kiadáson kívül 50 példányban merített papíron készült, ebből 20 példány egész bőrbe kötve, kézzel számozva és a fordító kézjegyével, 30 példány pedig félbőr-kötésben. ..."A borítón kis kopásnyomokkal.; Vera vagy a nihilisták. Dráma négy felvonásban előjátékkal. Ford.: Bálint Lajos. "..., ezen a rendes kiadáson kívül 50 példányban merített papíron készült, ebből 20 példány egész bőrbe kötve, kézzel számozva és a fordító kézjegyével, 30 példány pedig félbőr-kötésben. ..."A borítón kis kopásnyomokkal.; Firenzei tragédia a szent parázna. Ford.: Kosztolányi Dezső. "..., ezen a rendes kiadáson kívül 50 példányban merített papíron készült, ebből 20 példány egész bőrbe kötve, kézzel számozva és a fordító kézjegyével, 30 példány pedig félbőr-kötésben. ..."A borítón kis kopásnyomokkal.; Bp.,1921-1923,Genius, 79 p.;54+1 p.;137+1 p.; 75 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötések, Gottermayer-kötések, aranyozott felső lapélekkel.

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert