2 000 HUF
20
Charles DIckens: Karácsonyi ének. Kísérteties karácsonyi történet. Ford:: H. László Éva. Kárpáti Aurél bevezetőjével. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1943,Officina, 123+1 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, eredeti kiadói papír védőborítóban. "Megjelenésének 100. évfordulójára, Kolozsváry Sándor színes rajzaival."