11620.
426. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
4 000 HUF
14
Foittin Nándor (működött 1900-1930 k.): Szt. István király szobra Budapesten. Dombormű, fémöntvény, jelzett, fakeretben, 23x32,5 cm