11619. 426. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
4 000 HUF
0 HUF
Foittin Nándor (működött 1900-1930 k.): Mátyás templom Budapesten. Dombormű, fémöntvény, jelzett, fakeretben, 23x32,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras