Printed Materials Number of items: 299
2718715
14475
426
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Ludwig Rosenthal antikvárius Magyarországgal és környező országokkal kapcsolatos árjegyzéke 167p. Kissé sérült papírkötésben
1 400 HUF
2722049
14476
426
Printed Materials
Other collectibles
1911 Nagyvárad, a Jogakadémia meghívója jogász bálra, hajtott, szakadással
2 000 HUF
2574640
14477
426
Printed Materials
Other collectibles
1 000 HUF
2723820
14478
426
Printed Materials
Other collectibles
1911 Dr. Hauser Mór, Baja város első polgármesterének (1874-1882) és nejének halálozási értesítője, utóbbi lapszéli szakadásokkal
1 000 HUF
2720328
14479
426
Printed Materials
Other collectibles
1911 Aurora, irodalmi, művészeti, színházi és zenei havi folyóirat I. évfolyam két száma, ázásfoltokkal, borító levált
5 000 HUF
2696012
14480
426
Printed Materials
Other collectibles
1912 Színházi Ujság II. évf. 1. sz., 1912. máj. 1-11. Kiadja és szerk.: Irlanda Dezső. Makó, Gaál László-ny., 16 p. Kissé sérült, foltos borítóval.
1 200 HUF
2723327
14481
426
Printed Materials
Other collectibles
1913 Velenczei Budapest, fürdőköpeny-katalógus az 1913. évre, 39p
3 000 HUF
2519829
14482
426
Printed Materials
Other collectibles
Pesti Hírlap naptára 1913. Kissé megviselt, előzéklap nélkül. Vászon kötésben.
1 000 HUF
2717595
14483
426
Printed Materials
Other collectibles
1913-1916 Almafajták (jonatán, sárga belle fleure, lángos bíbornok), 3 db színes litográfia, a "Kertészet" c. folyóirat mellékletei, Bp., Schmidl Sándor kő- és könyvnyomdája, két lap kissé koszos, 26x18 cm körüli méretben
1 400 HUF
2630326
14484
426
Printed Materials
Other collectibles
1 600 HUF
2630277
14485
426
Printed Materials
Other collectibles
cca 1914 Béléspapír, terv.: Szekeres Béla, papírlapra applikálva, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, a lap széle kissé sérült, 18x15 cm
1 200 HUF
2723808
14486
426
Printed Materials
Other collectibles
1914 Fényképes díszvacsora menükártya Reiser Erzsike és Kissármási Dr. Mály János egybekelése alkalmából
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035