10623.
425. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
R.R. v. R.A. jelzéssel: Kártyázók, 1956. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 22x21 cm