Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 347

Jelzés nélkül, 1910-20 körül működött festő: Kalapos hölgy portréja. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 61×50 cm
10507.

48 000 HUF
129,73
141,18
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Juhász. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 69×56,5 cm
10508.

70 000 HUF
189,19
205,88
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XX. sz. erdélyi festő: Napfényes erdélyi táj. Olaj, karton. Sarkaiban kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 70×91,5 cm / With unreadable signature, XXth century transylvanian painter: Sunny Transylvanian landscape. Oil on cardboard. With small damages in the corners. Framed. 70x91,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10509.

55 000 HUF
148,65
161,76
Jelzés nélkül, feltehetően Endre Béla (1870-1928) műve: Alföldi táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 27×36 cm
10510.

38 000 HUF
102,70
111,76
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női akt. Olaj, vászon. 77×58 cm
10511.

38 000 HUF
102,70
111,76
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő: Pont Neuf, Párizs. Olaj, karton. Apró felületi sérülésekkel. 31x40 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10512.

28 000 HUF
75,68
82,35
10513.

60 000 HUF
162,16
176,47
Olvashatatlan jelzéssel: Bohóc. Vegyes technika, falemez. Fakeretben. 69x69 cm
10514.

28 000 HUF
75,68
82,35
Jelzés nélkül: Zenélő bohóc. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, keret hátoldalán Jancsek A utólagos felirattal. 40x50 cm
10515.

15 000 HUF
40,54
44,12
10516.

24 000 HUF
64,86
70,59
Kállay jelzéssel: Hölgy népviseletben. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 25x20 cm
10517.

19 000 HUF
51,35
55,88
Olvashatatlan (Kuty?) jelzéssel: Bosnyák férfi portréja. Olaj, karton. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 65X50 cm
10518.

19 000 HUF
51,35
55,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF