10683.
425. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 800 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király szobor. (Kolozsvár) Litográfia, papír, keret nélkül, jelzett, sérült, foltos. 21x16,5cm