10733.
425. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Olvashatatlan (... János) jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 58,5×73 cm