10523.
425. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. első fele: Vízparti táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 58,5×49 cm