10790.
425. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Jelzés nélkül: Biedermeier női portré. Olaj, vászon, dublírozott, restaurált, kisebb sérüléssel a vászon alján. 59x44 cm