10681.
425. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Bartha L jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59x48 cm