Books: Travelling, Local History

Number of items: 174

Szentes Ferenc: Aszód távolabbi környékének földtani viszonyai. Bp., 1943, Stádium. Kiadói papírkötés, térképpel.
15060.

1 000 HUF
Erdei János: Nemzetközi szállodaláncok és tagszállodáik Magyarországon. Szakmai Kiskönyvtár. Bp., 1983., Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés, a tartalomjegyzéknél bejelölésekkel.
15061.

1 200 HUF
Salgó László: Hajnal az ezeregyéjszaka országában. Bp., 1959., Országos Béketanács Külpolitikai Füzetei. Kiadói papírkötés.
15062.

1 200 HUF
Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Egészoldalas fotókkal illusztrálva, egy kihajtható térképmelléklettel. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
15063.

1 200 HUF
15064.

1 000 HUF
Bosko Krstic: Subotica/Szabadka. Szabadka/Subotica, 2000. Gazdag képanyaggal illusztrált. Horvát, szerb, angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15065.

1 400 HUF
Albrecht Gyula: Barangolás a nádfödeles Rákoskeresztúron. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2011., Rákoshegyért Alapítvány - Vigyázó Ferenc Művelődési Társaság, 55 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15066.

2 000 HUF
Jutasi Sándorné: Pillantképek Paloznak régi életéből. [Paloznak, én., Paloznak Jövőért Közalapítvány],3-92 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal.
15067.

Jutasi Sándorné: Pillantképek Paloznak "régi" életéből. [Paloznak, én., Paloznak Jövőért Közalapítvány],3-92 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal.

1 800 HUF
Galgóczy Károlyné: Az író faluja Ménfőcsanak. 1945-1970. Galgóczi Erzsébet riportjai és Krónika a községi jegyzőkönyvek alapján. Győr, 2010, Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Művelődési Központ. Kiadói papírkötés.
15068.

1 600 HUF
15069.

1 800 HUF
Katz, Richard: Kert a hegyek között. Ford.: Déry Tibor, Fenyő László. Bp., 1937, Grill Károly (Győr, Győri Hirlap-ny.), 276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15070.

Katz, Richard: Kert a hegyek között. Ford.: Déry Tibor, Fenyő László. Bp., 1937, Grill Károly (Győr, "Győri Hirlap"-ny.), 276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

1 000 HUF
Dr. Elekes Lajos: Buda, Mátyás király birodalmi székvárosa. (Különlenyomat a Városi Szemléből). (Bp., 1940, Székesfővárosi Házinyomda), 48 p. Kiadói papírkötés, hiányzó borítóval, sérülésekkel.
15071.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF