15063.
424. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Egészoldalas fotókkal illusztrálva, egy kihajtható térképmelléklettel. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. Megjelent 5000 példányban.