Books: Travelling, Local History

Number of items: 174

Egyed József - Lebedy János: Szigetvár album. Magyar, horvát, török nyelven. DEDIKÁLT példány. hn, 2016., Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15048.

900 HUF
2,43
2,65
Bokor Imre: Wien - Bécs és Ausztria. Bp., [1936], Magyar Goethe Társaság, 329 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval
15049.

1 600 HUF
Gvadányi József:Pöstyéni förödés a mellyet egy magyar lovas ezredbűl való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal, élő magyar nyelven, versekbe foglalt, ... Bp., 1921, Rózsavölgyi, 45+2+II+3 p. Az 1787-es kiadás faksimile kiadása. Kiadói papírkötés
15050.

Gvadányi József:Pöstyéni förödés a' mellyet egy magyar lovas ezredbűl való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal, élő magyar nyelven, versekbe foglalt, ... Bp., 1921, Rózsavölgyi, 45+2+II+3 p. Az 1787-es kiadás faksimile kiadása. Kiadói papírkötés

1 400 HUF
Sz. Lukács Imre: A mi falunk, a mi gazdaságunk. Tiszasziget, 1969, (Szegedi Ny.), 52 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
15051.

1 000 HUF
Dr. Kováts József: Szentes közgazdasága. A Szegedi Kereskedelmi és Iparkamara közgazdasági irodalmi pályázatán kitüntetett pályamunka. Szeged, 1927, Szentes város közönsége-Szegedi Kereskedelmi és Iparkamara (Délmagyarország Hírlap- és Nyomdavállalat Rt.), 54+1 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
15052.

1 600 HUF
Bihari Mór: Óbuda felszabadulása és küzdelme az életért. Bp., 1965, MSZMP III. Kerületi Pártbizottsága. Kiadói papírkötés.
15053.

1 000 HUF
Wiener Kronenführer. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebung. Wien - Leipzig,én., A. Hartlebens Verlag. Elfte Auflage. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.
15054.

Wiener Kronenführer. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebung. Wien - Leipzig,én., A. Hartleben's Verlag. Elfte Auflage. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.

1 400 HUF
Rittlinger, Herbert: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Világjárók. Utazások és Kalandok. Bp., [1936], Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, áthúzott ajándékozási sorokkal, a gerincen magánkönyvtári címkével.
15055.

800 HUF
Tanulmányok. Tóth Ferenc köszöntése. A Makói Múzeum füzetei 90. Szerk.: Halmágyi Pál. Makó, 1998, József Attila Múzeum-Csongrád Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban. Tóth Ferenc (1928-2018) helytörténész, muzeológus által DEDIKÁLT példány.
15056.

1 000 HUF
1965 Scenicland, USA. Trip Guide & Picture Book 1965. hn., Chevron, angol nyelvű, gazdag képanyaggal illusztrált utazási prospektus, 44+4 p.
15057.

1 400 HUF
cca 1930-1940 4 db régi olasz utazási, idegenforgalmi kiadvány, közte egy magyar nyelvű
15058.

1 800 HUF
cca 1930-1940 Párizs, Franciaország, 2 db képes francia utazási, idegenforgalmi kiadvány
15059.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF