Books: Travelling, Local History

Number of items: 174

Jégszakadás és Duna kiáradása Pest-Buda 1838. Kiállítási katalógus. Szerk.: Kaján Imre. Bp., 1988., BTM. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
15024.

"Jégszakadás és Duna' kiáradása" Pest-Buda 1838. Kiállítási katalógus. Szerk.: Kaján Imre. Bp., 1988., BTM. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.

1 400 HUF
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., [1936], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 311 p. + 48 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói ezüstözött, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15025.

1 600 HUF
15026.

2 000 HUF
LItalia Monumentale sorozat 5 kötete: Le Chiese di Roma I-II.; S. Marco di Venezia; La Chiesa di S. Maria delle Grazie; Il Castello di Milano. (No. 4., 7., 8., 12., 23.) Firenze, 1916-1925, Fratelli Alinari. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, néhány kötet kissé foltos borítóval.
15027.

L'Italia Monumentale sorozat 5 kötete: Le Chiese di Roma I-II.; S. Marco di Venezia; La Chiesa di S. Maria delle Grazie; Il Castello di Milano. (No. 4., 7., 8., 12., 23.) Firenze, 1916-1925, Fratelli Alinari. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, néhány kötet kissé foltos borítóval.

2 400 HUF
Györe Zoltán: Magyarországi Györe-családok. Bp., 1993, Inter City, 310 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
15028.

2 000 HUF
Gárdonyi Albert: Budapest legrégibb kiváltságlevele. (Különlenyomat a Turul 1910. évi 2. és 3. füzetéből). Bp., é.n., Franklin-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült, szétvált borítóval, a lapok szélén apró szakadással. A szerző, Gárdonyi Albert (1874-1946) történész, főlevéltáros által Dr. Ballagi Aladár (1853-1928) történész, nyelvész részére DEDIKÁLT példány.
15029.

Gárdonyi Albert: Budapest legrégibb kiváltságlevele. (Különlenyomat a "Turul" 1910. évi 2. és 3. füzetéből). Bp., é.n., Franklin-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült, szétvált borítóval, a lapok szélén apró szakadással. A szerző, Gárdonyi Albert (1874-1946) történész, főlevéltáros által Dr. Ballagi Aladár (1853-1928) történész, nyelvész részére DEDIKÁLT példány.

1 800 HUF
Dr. Ernst Wiederkehr: Gebt den Tibetflüchtlingen eine Chance! Luzern, 1971, Raeber Verlag. Második kiadás. Gazdag egészoldalas képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
15030.

1 000 HUF
15031.

3 000 HUF
15032.

3 600 HUF
9,73
10,59
15033.

2 800 HUF
7,57
8,24
15034.

2 200 HUF
5,95
6,47
15035.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF