Paintings and graphics Number of items: 367
2583831
10240
423
26000
Other collectibles
Orvos András (1939- ): Erdő. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 60×50 cm
26 000 HUF
2662177
10241
423
Other collectibles
P. Gellért László (?-): Pomáz faluvége. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
4 000 HUF
2662176
10242
423
Other collectibles
P. Gellért László(?-): Dunapart, Zebegény. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
4 000 HUF
2662173
10243
423
Other collectibles
P. Gellért László(?-): Vároldal Bazilika. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
4 000 HUF
2688382
10244
423
Other collectibles
Pagonyi János (1919-1995): Díszletterv Mozart: Figaro házassága c. operájának I. felvonásához. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett, üvegezett fa keretben, 37,5x19 cm
3 600 HUF
2689420
10245
423
Other collectibles
18 000 HUF
2685901
10246
423
Other collectibles
Parádi Katalin (1970-): Divatterv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 42×46,5 cm
3 000 HUF
2692833
10247
423
Other collectibles
Pataky Ferenc (1897-1962): Bölcs. Tempera, papír. 49X47 cm. Dekoratív, sérült üvegezett fakeretben.
16 000 HUF
2687257
10248
423
Other collectibles
Paulovits Pál (1892-1975): Hajnal a Balatonon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltokkal, 31×42 cm
2 000 HUF
2688400
10249
423
Other collectibles
Payer Gizella (?-?): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, dekoratív, historizáló, üvegezett keretben, 36,5x30 cm
4 000 HUF
2691401
10250
423
38000
Other collectibles
Pekáry István (1905-1981): Le Grazie, Olaszország, 1965. Tus, papír, jelezve jobbra lent, sérült. Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm
38 000 HUF
2543568
10251
423
Other collectibles
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035