Number of items: 367

10120.

120 000 HUF
324,32
352,94
10121.

120 000 HUF
324,32
352,94
Gulyás Dénes (1927-2003): Portré. Olaj, farost, jelzett. Szélein kissé sérült. 80x60 cm
10122.

26 000 HUF
70,27
76,47
10123.

7 500 HUF
20,27
22,06
10124.

2 800 HUF
7,57
8,24
Gy. Molnár István (1933-2010): Alföldi táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben. 7x19,5 cm
10125.

2 000 HUF
Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005): Cím nélkül, 1960-as évek. Fotogram, papír, jelezve jobbra lent. Gyarmathy Tihamér autográf ajándékozási soraival. paszpartuban Lapszéli apró szakadással. 19,5x27,5 cm
10126.

26 000 HUF
70,27
76,47
13
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm. Pályafutását a Csernus Tibor által kezdeményezett Magyar Szürrealisták csoportjában kezdte. Az 1960-as évek elején pop-art hatású montázsszerű, szürreális-naturalista képeket alkotott. Fenegyereknek számított a féldiktatúra szemében. Pályája elejétől egyaránt jellemzi az oldottabb festésmód és a naturálisan precíz ecsetkezelés, a színes és a sötétbarnás, többnyire tónusosan festett képek sorozata. / Screenprint on paper, signed, artists proof.
10127.

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm. Pályafutását a Csernus Tibor által kezdeményezett Magyar Szürrealisták csoportjában kezdte. Az 1960-as évek elején pop-art hatású montázsszerű, szürreális-naturalista képeket alkotott. Fenegyereknek számított a féldiktatúra szemében. Pályája elejétől egyaránt jellemzi az oldottabb festésmód és a naturálisan precíz ecsetkezelés, a színes és a sötétbarnás, többnyire tónusosan festett képek sorozata. / Screenprint on paper, signed, artist's proof.

36 000 HUF
97,30
105,88
Gyertyáni Németh Gyula (1892-1946): Mosó lányok. Olaj, vászon, jelzett, 81x59,5 cm
10128.

50 000 HUF
135,14
147,06
10129.

800 HUF
Győrffy Sándor (1951-): Villanások 24, 2007. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 142. oldal. 30×30 cm / Sándor Győrffy (1951-): Villanások 24, 2007. Acrylic on canvas, signed on the reverse. Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata 2 (The Moment of silence 2). Festmények (Paintings) 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, page 142. 30x30 cm
10130.

30 000 HUF
81,08
88,24
10131.

80 000 HUF
216,22
235,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF