Number of items: 367

10252.

9 000 HUF
24,32
26,47
10253.

28 000 HUF
75,68
82,35
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 32x24 cm
10254.

9 000 HUF
24,32
26,47
Rau Tibor (1934-2000), 9 db mű: Rock and roll (erotikus rajz sorozat). Akvarell, tus, papír, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. 17,x14,5 és 25x17,5 cm közötti méretekben.
10255.

32 000 HUF
86,49
94,12
Ravasz Erzsébet (1937-1991): Illusztráció Zsigmond E. (Ede) Hazám c. verséhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (14/25), paszpartuban, 19,5x29,5 cm
10256.

1 200 HUF
Reinhardt István (1936 - ): Tópart. Olaj, farost. Fakeretben, jelzett 40×60 cm
10257.

22 000 HUF
59,46
64,71
Remsey Jenő (1885-1970): Falusi házak. Olaj, vászon. Hátoldalon: Fecit 1923. Restaurált. Jelezve balra lent. 50x60cm
10258.

100 000 HUF
270,27
294,12
Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitározó aktok. Cinkográfia 1913, papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
10259.

18 000 HUF
48,65
52,94
Rozanits Tibor (1931), 10 db mű: Íriszek Firenzéből. Rézkarc, papír, minden lap jelzett és számozott (26/100). Az 1984-ben megjelent Íriszek Firenzéből c. 15 lapos mappából. 8x6 cm
10260.

11 000 HUF
29,73
32,35
Rozanits Tibor (1931-): Gyóni Géza. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10261.

2 800 HUF
7,57
8,24
10262.

2 800 HUF
7,57
8,24
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Izrael. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán a művész bélyegzőjével, üvegezett fa keretben, 21x29 cm.
10263.

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF