Books: Technics Number of items: 32
2690141
17209
423
Books: Technics
Other collectibles
MSZ 172/1. lap-62 érintésvédelmi szabályzat 1000 V-nál kisebb feszültségű berendezések számára. (Magyarázattal ellátott kiadás). Magyar Szabványügyi Hivatal. Bp., 1965, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2690271
17210
423
Books: Technics
Other collectibles
Magyari Béla: Az elektronika rajzjelei. Híradástechnika. Szakmunkás Zsebkönyvek. Bp., 1967, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 4300 példányban.
1 000 HUF
2692567
17211
423
Books: Technics
Other collectibles
Molnár János: Távolbalátás. Bp.,1952,Népszava. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2507151
17212
423
Books: Technics
Other collectibles
2 000 HUF
2645267
17213
423
Books: Technics
Other collectibles
Károly Imre: Vasútmodellezés. Hobbi sorozat. Bp., 1986, Móra. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés
1 000 HUF
2692452
17214
423
Books: Technics
Other collectibles
1977 A Földalatti Vasúti Múzeum ismertetője. Bp., 1977., Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2685971
17215
423
Books: Technics
Other collectibles
Vasúti értelmező szótár. Szerk.: Dr. Holló Lajos. Bp., 1979, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 262+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2020 példányban.
2 000 HUF
2690225
17216
423
Books: Technics
Other collectibles
Kubinszky Mihály: Régi magyar vasútállomások. Építészeti hagyományok. Bp., 1983, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035