Books: Technics

Number of items: 32

Kerber Áron: Az automobil vezetése, szerkezete és kezelése. A teljes vizsgaanyaggal, kérdésekben és feleletekben. Hibák keresése és javítása. Az autó ápolása és karbantartása. Dieselmotoros gépjárművek. Bp., [1940], Merkantil, 478+(1) p. + 1 (színes) t. Harmadik kiadás. Számos fekete-fehér ábrával illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, sérült, a könyv elején a lapok a 48. oldalig kijárnak.
17197.

2 000 HUF
Des Ingenieurs Taschenbuch. Herausgegeben vom akademischen Verein Hütte. I-II. köt. Berlin, 1896, Wilhelm Ernst & Sohn, VI+984+32 p., XII+618+32 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.
17198.

Des Ingenieurs Taschenbuch. Herausgegeben vom akademischen Verein "Hütte". I-II. köt. Berlin, 1896, Wilhelm Ernst & Sohn, VI+984+32 p., XII+618+32 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.

1 200 HUF
Balla Ignác: Edison. Több forrásmunka alapján. Fodor István előszavával. Karriérek: Híres feltalálók. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, kissé szakadt címképpel.
17199.

1 400 HUF
Maréchal Károly: A magkészítés. Vas- és Fémipari sorozat. Bp.,1951, Népszava. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos.
17200.

1 800 HUF
Domokos Györgyné: Fotogrammetria és távérzékelés. Bp., 1983., Budapesti Műszaki Egyetem. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 238 példányban.
17201.

1 800 HUF
Imre László: Feladatok általános géptanból. Kézirat (javított utánnyomás). Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 285 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 955 példányban.
17202.

1 600 HUF
17203.

1 600 HUF
MSZ 1585-73 üzemi szabályzat erősáramú villamos berendezések számára. Magyarázattal ellátott szöveg. Magyar Szabványügyi Hivatal. Bp., 1973, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 480 p. Kiadói egészvászon-kötés.
17204.

1 200 HUF
17205.

800 HUF
Z. Klimecki - R. Podolak: Fiat 126 P. Bratislava,1981,Alfa. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
17206.

1 000 HUF
Szabó László: Így gondozd ... Renault, Simca, Peugeot. Bp., 1969, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, javított, pótolt gerinccel, javított kötéssel, műanyag védőfóliában, volt könyvtári példány.
17207.

1 000 HUF
Gyurcsovics Lajos: Hőtermelés napsugárból. Egyszerű melegvíz-ellátó és fűtőberendezések készítése. Szabadidő - Hasznosan. Bp., 1987., Műszaki. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal.
17208.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF