1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Ijjas Antal: Az egyház és az uralkodói abszolutizmus./Meszlényi Antal: Az egyház a forradalmak korában. A keresztény egyház története VII. 1.,VII. 2. köt. [Egy kötetben.] Bp., 1941, Pázmány Péter Irodalmi Társaság, 120 p. + 4 t.; 239 p.+4 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés.