1 400 HUF
Bangha Béla - Borbély István: Az ősegyház. A keresztény egyház története I. köt. Bp., 1937., Pázmány Péter Irodalmi Társaság, 303 p.+4 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, néhány helyen ceruzás aláhúzással, jegyzettel.