A katolikus nagygyűlés Budapesten, 1894. január 16-ikán. Kiadják és az előszót írták: gróf Esterházy Miklós Móricz és gróf Zichy Nándor. Bp., 1894, Athenaeum-ny., 78 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a gerincen ragasztással.
Farkas József: Elbeszélések a magyarországi protestáns egyház hitbajnokainak és vértanuinak életéből. Pest, 1869, Hornyánszky és Träger, VI+161+(1) p. + 4 t. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé kopottas, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
Rendhagyó életút. Luka Lászlóval beszélget Snée Péter. Szerk.: Balla Bálint. Basel-Bp.,2005,Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem - Magyar Napló. Kiadói papírkötés.
Szalay Szilárd: Akit nem lehetett elhallgattatni. ELhangzott igehirdetések a Lukács Evangéliuma alapján. Lukács 18,18 - 21,38. Vörösberényi igehirdetések 9. Vörösberény, 2002., Vörösberényi Református Egyházközösség. Kiadói papírkötés.
Boda László: Emberré lenni, vagy birtokolni? A tulajdonnal, a személyi kibontakozással és a nemiséggel kapcsolatos keresztény felelősség. Bp., 1991, Szent József Kiadó. Kiadói papírkötés.
Ha Isten nem volna. Egyház és állam másfél évtizede a Magyar Köztársaságban. Az interjúkat készítette és a bevezető esszét írta: Szále László. Szerk.: Frenkl Thurzó Tibor. Bp., 2005, Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Wiltgen, Ralph M.: A Rajna a Tiberisbe ömlött. A II. Vatikáni Zsinat története. Ford.: Paulik Péter. Bp., é.n., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, helyenként kisebb foltokkal, volt könyvtári példány.
Vegyes hitvita tétel, 3 db:
Fabiny Tibor-Hafenscher Károly: Négyszázotven éves az Ágostai Hivallás. Bp., 1980., Magyarországi Evangélikus Egyház Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés.;
A heidelbergi káté. Bp.,2019,Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói papírkötés.;
Pázmány Péter egy tudakozó prédikátor nevével íratott öt levél. (1613.) Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Bitskey István. Bp., 1984., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Martinkó Károly: Az áldozatok Isten szolgái. "Életünk Krisztus." A szerző, Martinkó Károly (1933- ) által
Gonda János (1932-2021) Széchenyi- és Liszt Ferenc-díjas zongoraművész, zeneszerző, zenetörténész, főiskolai tanár részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1991., AirCont. Kiadói papírkötés.