1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Farkas József: Elbeszélések a magyarországi protestáns egyház hitbajnokainak és vértanuinak életébÅ‘l. Pest, 1869, Hornyánszky és Träger, VI+161+(1) p. + 4 t. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé kopottas, foltos borÃtóval, kissé sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal.