Books: Religion

Number of items: 49

cca 1820 után Doctor Luther Márton életének leírása. Egyszersmind egy rövid oktatással az ő általa elkezdett reformatióról és az az által szerzett evangelika vallásról. Protestans olvasóknak. Soprony, én., Kultsár Katalin Asszony betűivel, 46 p. Korabeli papírkötés, régi intézményi bélyegzővel, a gerincen címkével.
17250.

cca 1820 után Doctor Luther Márton' életének leírása. Egyszer'smind egy rövid oktatással az ő általa elkezdett reformatióról és az az által szerzett evangelika vallásról. Protestans olvasóknak. Soprony, én., Kultsár Katalin Asszony' betűivel, 46 p. Korabeli papírkötés, régi intézményi bélyegzővel, a gerincen címkével.

18 000 HUF
48,65
52,94
Miklós Béla: Az angyalhierarchiák. Bp., 1941, Stephaneum-ny., 90 p. Kiadói papírkötés.
17251.

5 000 HUF
17252.

5 000 HUF
17253.

4 600 HUF
12,43
13,53
17254.

5 000 HUF
12 db piarista szerzőktől származó, ill. piarista témájú kiadvány (Balanyi György: Calasanzi Szent József élete; Jelenits István 2 könyve; Sík Sándor 3 könyve; A magyar kegyestanítórend budapesti gimnáziumának értesítője az 1935-36. iskolai évről; stb.) Vegyes állapotban.
17255.

4 600 HUF
12,43
13,53
17256.

4 000 HUF
17257.

4 600 HUF
12,43
13,53
Pruzsinszky József: Krisztus előtti, különösen mózesi áldozatokról. Hittudori értekezés. Vác, 1885, Mayer Sándor, 73+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17258.

2 400 HUF
Tihanyi Béla: A profécia karizmája Jeremiásnál. A Budapesti Kir. Magy. Tudományegyetemen a hittudományi doktori fokozat elnyerése végett benyujtott értekezés. (Kézirat gyanánt). Bp., 1916, Stephaneum-ny., 112 p. Kissé sérült kiadói papírkötés, ragasztott.
17259.

2 400 HUF
Csajka Ernő: A katholika egyház isteni szervezete. Hittudori értekezés. Balassagyarmat, 1890, Kék László, 85 p. Kiadói papírkötés, aranyozott lapélekkel, fakó borítóval, a gerincen ragasztott.
17260.

2 000 HUF
Gulyás István: A XVII. század katolikus aszkétikus irodalma. Palaestra Calasanctiana (A piaristák doktori értekezései az 1932. évtől) 26. sz. Bp., 1939, Élet-ny., 92+(4) p. Sérült kiadói papírkötés, a gerincen ragasztott, helyenként kissé sérült lapszélekkel, a borítón és a lapok egy részén sarokhiánnyal.
17261.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF