Books: History Number of items: 208
2687562
15716
423
Books: History
Other collectibles
S. F. Platonov: Oroszország története. Fordítota és függelékkel ellátta Trócsányi Zoltán. Bp., én., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés
1 200 HUF
2687556
15717
423
Books: History
Other collectibles
Agostino Savelli: Itália története. A birodalom bukásától a birodalom megalapításáig. Fordította Brelich Mario. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötésben
1 200 HUF
2690320
15718
423
Books: History
Other collectibles
Történelmi összefoglalások. Érettségi segédkönyv. Összeáll.: Balanyi György és Jászai Rezső. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás jegyzetekkel, névbejegyzésekkel.
1 000 HUF
2692602
15719
423
Books: History
Other collectibles
A világháboru okiratai. V. köt.: A belga szürkekönyv. Összeáll.: Eduard Bernstein. Bp., én., Népszava. Borító nélküli példány.
1 000 HUF
2692888
15720
423
Books: History
Other collectibles
Romanek Inka: Szívtől a keresztig a csillagokon át. DEDIKÁLT! Bp., 2001., Uránusz. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2693734
15721
423
Books: History
Other collectibles
Kőrösi Zsuzsanna - Molnár Adrienne: Titokkal a lelkemben éltem. Az ötvenhatos elítéltek gyermekeinek sorsa. Bp., 2000., 1956-os Intézet. Kiadói papírkötés
1 600 HUF
2689261
15722
423
Books: History
Other collectibles
Kovács Emőke (szerk.): ,,Tebenned bíztunk eleitől fogva..." - Egyházi személyek a GULAG fogságában. Bp., 2022, A Gulágokban Elpusztultak Emlékének Megörökítésére Alapítvány. 189 p. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2689179
15723
423
Books: History
Other collectibles
Tatár Rózsa: Túléltük! / Überlebt - Emlékezések a malenkij robotra / Erinnerungen an den malenkij robot. Pilisvörösvár, 2008, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület-Constans. Első kiadás! 81+77 p. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2689204
15724
423
Books: History
Other collectibles
2020 Bringing History to Life, Hitler: The Rise and Fall. Angol nyelvű történelmi magazin, gazdag képanyaggal illusztrálva, 122 p.
1 200 HUF
2644404
15725
423
3800
Books: History
Other collectibles
Francis S: Wagner: Hungarian Contributions to World Civilization. De Kalb Pike, Pennsylvania, 1977, Alpha Publications, angol nyelven, kiadói egészvászon kötésben
3 800 HUF
2667625
15726
423
Books: History
Other collectibles
Bujdosó Alpár: 299 nap. A szerző, Bujdosó Alpár (1935 - ) költő, mérnök által DEDIKÁLT példány. Bp.,2003,Magyar Műhely Kiadó - 1956-os Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.
Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2645337
15727
423
Books: History
Other collectibles
Besey László: Viharos évtizedek. Esztergom, 1999., Balassa Bálint Múzeum. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035