Books: History

Number of items: 208

S. F. Platonov: Oroszország története. Fordítota és függelékkel ellátta Trócsányi Zoltán. Bp., én., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés
15716.

1 200 HUF
Agostino Savelli: Itália története. A birodalom bukásától a birodalom megalapításáig. Fordította Brelich Mario. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötésben
15717.

1 200 HUF
Történelmi összefoglalások. Érettségi segédkönyv. Összeáll.: Balanyi György és Jászai Rezső. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás jegyzetekkel, névbejegyzésekkel.
15718.

1 000 HUF
A világháboru okiratai. V. köt.: A belga szürkekönyv. Összeáll.: Eduard Bernstein. Bp., én., Népszava. Borító nélküli példány.
15719.

1 000 HUF
Romanek Inka: Szívtől a keresztig a csillagokon át. DEDIKÁLT! Bp., 2001., Uránusz. Kiadói papírkötés.
15720.

1 000 HUF
Kőrösi Zsuzsanna - Molnár Adrienne: Titokkal a lelkemben éltem. Az ötvenhatos elítéltek gyermekeinek sorsa. Bp., 2000., 1956-os Intézet. Kiadói papírkötés
15721.

1 600 HUF
Kovács Emőke (szerk.): ,,Tebenned bíztunk eleitől fogva... - Egyházi személyek a GULAG fogságában. Bp., 2022, A Gulágokban Elpusztultak Emlékének Megörökítésére Alapítvány. 189 p. Kiadói papírkötés.
15722.

Kovács Emőke (szerk.): ,,Tebenned bíztunk eleitől fogva..." - Egyházi személyek a GULAG fogságában. Bp., 2022, A Gulágokban Elpusztultak Emlékének Megörökítésére Alapítvány. 189 p. Kiadói papírkötés.

1 600 HUF
Tatár Rózsa: Túléltük! / Überlebt - Emlékezések a malenkij robotra / Erinnerungen an den malenkij robot. Pilisvörösvár, 2008, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület-Constans. Első kiadás! 81+77 p. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
15723.

1 200 HUF
2020 Bringing History to Life, Hitler: The Rise and Fall. Angol nyelvű történelmi magazin, gazdag képanyaggal illusztrálva, 122 p.
15724.

1 200 HUF
Francis S: Wagner: Hungarian Contributions to World Civilization. De Kalb Pike, Pennsylvania, 1977, Alpha Publications, angol nyelven, kiadói egészvászon kötésben
15725.

3 800 HUF
10,27
11,18
Bujdosó Alpár: 299 nap. A szerző, Bujdosó Alpár (1935 - ) költő, mérnök által DEDIKÁLT példány. Bp.,2003,Magyar Műhely Kiadó - 1956-os Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.  Kiadói papírkötés.
15726.

2 400 HUF
Besey László: Viharos évtizedek. Esztergom, 1999., Balassa Bálint Múzeum. Kiadói papírkötés.
15727.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF