Books: History

Number of items: 208

Ribáry Ferenc: A legújabb kor története. Bevezetésül: A XVIII. század bölcsészeti irodalmának ismertetése. Bp., 1877, Athenaeum, 312+(4) p. Átkötött félvászon-kötésben, több kijáró lappal, ex libris-szel, a kiadó bélyegzőjével.
15680.

2 000 HUF
Boross Mihály: Kegyeletek oltára. A világtörténelem drágakő - darabjaiból építette: - -. I. köt. 1-2. füzet. II. köt. 1-2. füzet. [4 füzet egybekötve.] Boross Mihály Munkái. Pest, 1859., Osterlamm Károly, 8+94+2;94+2;6+III+11-94+2; 6+9-102+2 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, viaszpecsétes ajándékozási sorokkal.
15681.

3 000 HUF
9
15682.

12 000 HUF
32,43
35,29
Németh Margit: Az aquincumi Fürdő Múzeum és légiotábor emlékei. Vezető. Aquincumi Zsebkönyvek 3. Bp., 2013., BTM Aquincumi Múzeum - Archeolingua Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
15683.

5 000 HUF
15684.

5 000 HUF
Bethlen Farkas: Erdély története I-III. kötet. Fordította: Bodor András, Kasza Péter, S. Varga Katalin. A jegyzeteket írta és a mutatókat összeállította: Pálffy Géza, valamint Kruppa Tamás. Bp.-Kolozsvár,2000-2004,Enciklopédia-Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
15685.

8 000 HUF
15686.

4 000 HUF
Gabányi János: Magyar várak legendái I-IV. köt. Bp.,1994, Akadémiai Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15687.

4 000 HUF
15688.

2 600 HUF
7,03
7,65
15689.

2 400 HUF
15690.

4 000 HUF
15691.

5 000 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF