Books: History Number of items: 208
2693961
15704
423
Books: History
Other collectibles
Vérző Magyarország. Magyar írók Magyarország területéért. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Bp., 1999, Arc. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2689867
15705
423
Books: History
Other collectibles
Áldásy Antal: Címertan. Bp., 1923. Magyar Történelmi Társulat. 64p + 6 t. Fűzve, széteső kiadói papírkötésben
2 000 HUF
2694607
15706
423
Books: History
Other collectibles
'56-os fényképek gyűjteményekben. Szerk.: Kálóczki András, Sümegi György. A Miskolci Galéria könyvei 29. Miskolc, 2007., Miskolci Galéria. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2689134
15707
423
Books: History
Other collectibles
Bernáth István: Vörös Eirík története avagy Grönland és Amerika felfedezése a 10-11. században. Bp., 2018, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2690601
15708
423
Books: History
Other collectibles
Kristó Gyula: Levedi törzsszövetségétől Szent István államáig. Elvek és utak. Bp., 1980, Magvető, 574 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2665800
15709
423
Books: History
Other collectibles
Bachman Gábor-Rajk László-Peternák Miklós: Ravatal. Catafalque. [Bp., 1990], NA-NE Galéria. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2633160
15710
423
Books: History
Other collectibles
Magyarok 1945-ben. Szerk.: Rainer M. János. Évkönyv XXI. Bp., 2015., Országos Széchényi Könyvtár-1956-os Intézet Alapítvány. Kiadói papírkötés
2628984
15711
423
Books: History
Other collectibles
Szikora András: Katonagalambok, hírvivő galambok. Bp.,1983, Zrínyi. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
2645779
15712
423
Books: History
Other collectibles
"...a háború szolgálatában". Főszerkesztői értekezletek. 1942. szept. 22-194. aug. 25. Sajtó alá rendezte és a jegyzeteket készítette: Joó András. Sipos Balázs bevezetőjével. Bp.,2007., Napvilág - MTI. Kiadói papírkötés
1 000 HUF
2690089
15713
423
Books: History
Other collectibles
Georgij Vacsnadze: Keletre irányított antennák. A szocialista országok elleni imperialista rádiópropaganda formái és módszerei. Ford.: Bokor Pál. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a lapok egy részén kisebb ázásnyommal.
1 400 HUF
2689120
15714
423
Books: History
Other collectibles
A honfoglalás ténye és hadtörténeti értékelése. Összeáll.: Katona Sándor. Fahrwangen (Svájc), é.n., Duna Könyvkiadó-Gilde, 96 p. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2687575
15715
423
Books: History
Other collectibles
Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp., 1939, Grill Károly. Félvászon kötés, kopott, foltos borítóval.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035