Books: History

Number of items: 208

Vérző Magyarország. Magyar írók Magyarország területéért. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Bp., 1999, Arc. Kiadói papírkötés.
15704.

2 000 HUF
Áldásy Antal: Címertan. Bp., 1923. Magyar Történelmi Társulat. 64p + 6 t. Fűzve, széteső kiadói papírkötésben
15705.

2 000 HUF
56-os fényképek gyűjteményekben. Szerk.: Kálóczki András, Sümegi György. A Miskolci Galéria könyvei 29. Miskolc, 2007., Miskolci Galéria. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15706.

'56-os fényképek gyűjteményekben. Szerk.: Kálóczki András, Sümegi György. A Miskolci Galéria könyvei 29. Miskolc, 2007., Miskolci Galéria. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

2 000 HUF
Bernáth István: Vörös Eirík története avagy Grönland és Amerika felfedezése a 10-11. században. Bp., 2018, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15707.

2 000 HUF
Kristó Gyula: Levedi törzsszövetségétől Szent István államáig. Elvek és utak. Bp., 1980, Magvető, 574 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15708.

2 000 HUF
Bachman Gábor-Rajk László-Peternák Miklós: Ravatal. Catafalque. [Bp., 1990], NA-NE Galéria. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
15709.

1 600 HUF
Magyarok 1945-ben. Szerk.: Rainer M. János. Évkönyv XXI. Bp., 2015., Országos Széchényi Könyvtár-1956-os Intézet Alapítvány. Kiadói papírkötés
15710.

800 HUF
Szikora András: Katonagalambok, hírvivő galambok. Bp.,1983, Zrínyi. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
15711.

800 HUF
...a háború szolgálatában. Főszerkesztői értekezletek. 1942. szept. 22-194. aug. 25. Sajtó alá rendezte és a jegyzeteket készítette: Joó András. Sipos Balázs bevezetőjével. Bp.,2007., Napvilág - MTI. Kiadói papírkötés
15712.

"...a háború szolgálatában". Főszerkesztői értekezletek. 1942. szept. 22-194. aug. 25. Sajtó alá rendezte és a jegyzeteket készítette: Joó András. Sipos Balázs bevezetőjével. Bp.,2007., Napvilág - MTI. Kiadói papírkötés

1 000 HUF
Georgij Vacsnadze: Keletre irányított antennák. A szocialista országok elleni imperialista rádiópropaganda formái és módszerei. Ford.: Bokor Pál. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a lapok egy részén kisebb ázásnyommal.
15713.

1 400 HUF
A honfoglalás ténye és hadtörténeti értékelése. Összeáll.: Katona Sándor. Fahrwangen (Svájc), é.n., Duna Könyvkiadó-Gilde, 96 p. Kiadói papírkötés.
15714.

1 200 HUF
Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp., 1939, Grill Károly. Félvászon kötés, kopott, foltos borítóval.
15715.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF