Európa szövete. Egy tizennyolcadik századi Brüsszeli kárpit kortárs parafrázisai. Szerk.: Hegyi Ibolya, Schulcz Katalin. Bp., 2011., Iparművészeti Múzeum - Dobrányi Ildikó Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Nemzetközi Acélszobrász Alkotótelep és Szimpozion Dunaújváros 1974 - 1993. International Steel Sculptor Workshop and Symposium Dunaújváros. 1974 - 1993. Szerk.: Klein András Miklós. Dunaújváros, 1996., Dunaferr-Art. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
2010 Magyar Képzőművészeti Egyetem Diplomakatalógus. Hungarian University of Fine Arts. Diploma Cataloge 2010. Szerk.: Forian Szabó Noémi. Bp., 2010., Magyar Képzőművészeti Egyetem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1980, Corvina, 240+48 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a borítón kissé kopásnyomokkal.
Zórád Ernő: Pest-Budai mozaik. Két háború között. Kor-kép-regény. A borító és a kötet grafikáit Zorád Ernő készítette. Dabas, 2000, Dabas Jegyzet Kft. Kiadói kartonált papírkötés.