Books: Architecture, Art

Number of items: 442

Magyar műkincsek. III. kötet: Felsőmagyarország és Erdély. Szerk.: Dr. Szendrei János. Bp., 1901., Műbarátok Köre, (Franklin-ny.), X+94 p. + 11 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggqal illusztrált. A mű 3 kötetben teljes. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két tábla hiányzik.
16584.

30 000 HUF
81,08
88,24
16585.

18 000 HUF
48,65
52,94
16586.

8 000 HUF
Natalia LL Opera omnia. A művész, Natalia Lach-Lachowicz (1937-) által DEDIKÁLT példány. Wroclaw, 2009, Osrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + 2012 Ernst Múzeumos kiállítási prospektussal. /  With autographed signature of the artis, Natalia Lach-Lachowicz (1937-). With a lot of picture. In Polisch and English language. Hardcover. + 2012 Ernst Museum exhibition brochure.
16587.

10 000 HUF
27,03
29,41
MADI Univerzum. Mobil MADI Múzeum Vác. / MADI Universe. Mobile MADI Museum Vác. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Bp., 2016, International Mobile MADI Museum Foundation. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Többnyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. (Ritka!)
16588.

12 000 HUF
32,43
35,29
Daniela del Pesco: LArchitettura del Seicento. Storia dellarte in Italia. Torino, 1998., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16589.

10 000 HUF
27,03
29,41
16590.

10 000 HUF
27,03
29,41
A Strange Heaven. Contemporary Chinese photography. Editor Susasn Acret. Hong Kong, 2003 Asia Art Archive. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16591.

10 000 HUF
27,03
29,41
Ez világ, mint egy kert... Tanulmányok Galavics Géza tiszteletére. Szerk.: Bubryák Orsolya. Bp., 2010., MTA Művészettörténeti Kutatóintézet - Gondolat Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16592.

10 000 HUF
27,03
29,41
16593.

10 000 HUF
27,03
29,41
16594.

16 000 HUF
43,24
47,06
16595.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF