https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 442

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Magyar műkincsek. III. kötet: Felsőmagyarország és Erdély. Szerk.: Dr. Szendrei János. Bp., 1901., Műbarátok Köre, (Franklin-ny.), X+94 p. + 11 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggqal illusztrált. A mű 3 kötetben teljes. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két tábla hiányzik.
16584.

Magyar műkincsek. III. kötet: Felsőmagyarország és Erdély. Szerk.: Dr. Szendrei János. Bp., 1901., Műbarátok Köre, (Franklin-ny.), X+94 p. + 11 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggqal illusztrált. A mű 3 kötetben teljes. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két tábla hiányzik.

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
77,92
EUR
,
83,33
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
30 000 HUF
Diego Rivera Sus Frescos En El Instituto Nacional De Cardiologia. Por El Doctor Ignacio Chavez. Miembro Fundador de El Colegio Nacional. Mexico, D. F., 1946., Sociedad Mexicana de Cardiologia. Diego Rivera munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói javított papírkötés.   Az író, összeállító: Ignazio Chavez által Lamm György orvos részére DEDIKÁLT példány. Valamint két 1974-es levél, egy gépelt, egy autográf a Mexio Instituto Nacional de Cardiologia.   Diego Rivera (1886-1957) mexikói festőművész, Frida Kahlo (1907-1957) mexikói festőművésznő férje.
16585.

Diego Rivera Sus Frescos En El Instituto Nacional De Cardiologia. Por El Doctor Ignacio Chavez. Miembro Fundador de "El Colegio Nacional". Mexico, D. F., 1946., Sociedad Mexicana de Cardiologia. Diego Rivera munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói javított papírkötés. Az író, összeállító: Ignazio Chavez által Lamm György orvos részére DEDIKÁLT példány. Valamint két 1974-es levél, egy gépelt, egy autográf a Mexio Instituto Nacional de Cardiologia. Diego Rivera (1886-1957) mexikói festőművész, Frida Kahlo (1907-1957) mexikói festőművésznő férje.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
18 000 HUF
46,75
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Mezei Ottó: Papp Oszkár. A művész, Papp Oszkár (1925-2011) rajzos dedikácójával (rajz mérete kb. 20x17 cm)! Bp., 2003, Körmendi Galéria. 156p. Reprodukciókkal, Papp Oszkár műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16586.

Mezei Ottó: Papp Oszkár. A művész, Papp Oszkár (1925-2011) rajzos dedikácójával (rajz mérete kb. 20x17 cm)! Bp., 2003, Körmendi Galéria. 156p. Reprodukciókkal, Papp Oszkár műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
20,78
EUR
,
22,22
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Natalia LL Opera omnia. A művész, Natalia Lach-Lachowicz (1937-) által DEDIKÁLT példány. Wroclaw, 2009, Osrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + 2012 Ernst Múzeumos kiállítási prospektussal. /  With autographed signature of the artis, Natalia Lach-Lachowicz (1937-). With a lot of picture. In Polisch and English language. Hardcover. + 2012 Ernst Museum exhibition brochure.
16587.

Natalia LL Opera omnia. A művész, Natalia Lach-Lachowicz (1937-) által DEDIKÁLT példány. Wroclaw, 2009, Osrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + 2012 Ernst Múzeumos kiállítási prospektussal. / With autographed signature of the artis, Natalia Lach-Lachowicz (1937-). With a lot of picture. In Polisch and English language. Hardcover. + 2012 Ernst Museum exhibition brochure.

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
25,97
EUR
,
27,78
USD
Number of bids:
4
Hammer price:
14 000 HUF
MADI Univerzum. Mobil MADI Múzeum Vác. / MADI Universe. Mobile MADI Museum Vác. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Bp., 2016, International Mobile MADI Museum Foundation. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Többnyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. (Ritka!)
16588.

MADI Univerzum. Mobil MADI Múzeum Vác. / MADI Universe. Mobile MADI Museum Vác. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Bp., 2016, International Mobile MADI Museum Foundation. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Többnyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. (Ritka!)

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
31,17
EUR
,
33,33
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
12 000 HUF
Daniela del Pesco: LArchitettura del Seicento. Storia dellarte in Italia. Torino, 1998., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16589.

Daniela del Pesco: L'Architettura del Seicento. Storia dell'arte in Italia. Torino, 1998., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
25,97
EUR
,
27,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Neoacademism in Saint Petersburg. Ekaterinburg - Bp., 2015., UVG - Ludwig Múzeum. Angol és orosz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Abszolút szépség - Absolute Beauty. Szentpétervári új akadémizmus - Neoacademism in Saint Petersburg, kiállítási prospektussal.
16590.

Neoacademism in Saint Petersburg. Ekaterinburg - Bp., 2015., UVG - Ludwig Múzeum. Angol és orosz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Abszolút szépség - Absolute Beauty. Szentpétervári új akadémizmus - Neoacademism in Saint Petersburg, kiállítási prospektussal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
25,97
EUR
,
27,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
A Strange Heaven. Contemporary Chinese photography. Editor Susasn Acret. Hong Kong, 2003 Asia Art Archive. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16591.

A Strange Heaven. Contemporary Chinese photography. Editor Susasn Acret. Hong Kong, 2003 Asia Art Archive. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
25,97
EUR
,
27,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Ez világ, mint egy kert... Tanulmányok Galavics Géza tiszteletére. Szerk.: Bubryák Orsolya. Bp., 2010., MTA Művészettörténeti Kutatóintézet - Gondolat Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16592.

"Ez világ, mint egy kert..." Tanulmányok Galavics Géza tiszteletére. Szerk.: Bubryák Orsolya. Bp., 2010., MTA Művészettörténeti Kutatóintézet - Gondolat Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
25,97
EUR
,
27,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Részben az egész. Baranyai András művészete. Baranyai András emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Műcsarnok 2021. Benne Szegő György, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, és Suba Boglárka írásaival. Bp., 2021., MissionArt Galéria - Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16593.

Részben az egész. Baranyai András művészete. Baranyai András emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Műcsarnok 2021. Benne Szegő György, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, és Suba Boglárka írásaival. Bp., 2021., MissionArt Galéria - Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
25,97
EUR
,
27,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Magyarország művészeti emlékei I-III. köt. Szerk.: Gerevich Tibor.  I. köt.: Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei, 842+1 p.+2 (kihajtható tábla, közte 1 térkép vázlat) t. A 277-808 oldalak között, I-től CCLXIV-ig számozott fekete-fehér képtáblával.;  II. köt.: Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Gerevich Tibor előszavával, 97+3 p.+5 (kép mellékletek, közte 1 színes) t. +CLX (számozott fekete-fehér képtáblák) t. + 6 p.; IV. köt.: Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. 404+1 p. +1(kihajtható térképvázlat) t.+11 (kép mellékletek) t. A 79-394 oldalak között, I-től CLVIII-ig számozott fekete-fehér képtáblával.;  Bp., 1938-1939, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. 3 kötetben teljes, a III. kötet nem jelent meg. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, foltos borítókkal, a gerinceken kopásnyomokkal, az I. és a III. kötet gerincén kis sérülésekkel, az I. kötetnél foltos lapélekkel, de belül jó állapotban.
16594.

Magyarország művészeti emlékei I-III. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. I. köt.: Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei, 842+1 p.+2 (kihajtható tábla, közte 1 térkép vázlat) t. A 277-808 oldalak között, I-től CCLXIV-ig számozott fekete-fehér képtáblával.; II. köt.: Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Gerevich Tibor előszavával, 97+3 p.+5 (kép mellékletek, közte 1 színes) t. +CLX (számozott fekete-fehér képtáblák) t. + 6 p.; IV. köt.: Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. 404+1 p. +1(kihajtható térképvázlat) t.+11 (kép mellékletek) t. A 79-394 oldalak között, I-től CLVIII-ig számozott fekete-fehér képtáblával.; Bp., 1938-1939, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. 3 kötetben teljes, a III. kötet nem jelent meg. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, foltos borítókkal, a gerinceken kopásnyomokkal, az I. és a III. kötet gerincén kis sérülésekkel, az I. kötetnél foltos lapélekkel, de belül jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
16 000 HUF
41,56
EUR
,
44,44
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Sümegi György: Kiskunhalastól Nagybányáig. 1-2. 1. köt.: Thorma János levelezéséből. 2. köt.: Dokumentumok Thorma János munkásságáhot és a nagybányai művésztelephez. Kiskunhalas, 2012-2016., Thorma János Múzeum - Halasi Múzeum Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Az első kötetben névmutató-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
16595.

Sümegi György: Kiskunhalastól Nagybányáig. 1-2. 1. köt.: Thorma János levelezéséből. 2. köt.: Dokumentumok Thorma János munkásságáhot és a nagybányai művésztelephez. Kiskunhalas, 2012-2016., Thorma János Múzeum - Halasi Múzeum Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Az első kötetben névmutató-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
25,97
EUR
,
27,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment