Books: Architecture, Art

Number of items: 442

Történeti festő a XX. században András Tibor. Sümegi György elemző tanulmányával. Szerk.: András Ferenc, és Murányi Gábor. A historical painter in the 20th century Tibor András. Bp., 2017., Argumentum. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16896.

1 600 HUF
Magyar rapszódia. Jancsó Miklós filmjei. Szekszárd, 1991, Babits. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült műanyag védőborítóban.
16897.

1 200 HUF
Andrássy Kurta János: Egy marék siker I-II. köt. Avagy hatalmi harc a művészetben. Bp., 2002., BBS-Info. Kiadói papírkötések, néhány ceruzás aláhúzással.
16898.

1 000 HUF
Az antik világ. A művészet története. Fordította Faluba Kálmán. Bp., 1986, Corvina Kiadó, 308 p. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
16899.

1 200 HUF
B. Müller Magda: Relációk. Bp., 2010., Magyar Filmtörténeti Fotógyűjtemény Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
16900.

1 200 HUF
Krónika-töredék. Nagy László naplója 1975. február 14-től 1978. január 29-ig. Sajtó alá rendezte Görömbei András. Bp., 1994., Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
16901.

1 000 HUF
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911.] Pesti Napló (Stephaneum-ny.), 32 p. + 128 t. + 12 t. (színes műmellékletek). Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomott szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár.
16902.

1 200 HUF
Hevesy Iván 2 kötete: A fényképezés technikája. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó, 448 p. Kiadói félvászon-kötés. + A modern képzőművészet útjai. [Hevesy Iván 3 könyvének reprintje: Az impresszionizmus művészete; A posztimpresszionizmus művészete; A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete.] Bp., 1993, AQUA Kiadó. Kiadói papírkötés.
16903.

1 800 HUF
Petényi Katalin: Barcsay Jenő. Bp., 1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16904.

1 200 HUF
3 db Ferenczy családdal kapcsolatos könyv és katalógus: A Ferenczy-család. A Magyar Nemzeti Galéria kiállítása a Budavári Palotában. Bp., 1968, Athenaeum-ny. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal. + Genthon István: Ferenczy Károly. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + Murádin Jenő: A Ferenczy család Erdélyben. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban
16905.

2 000 HUF
Pók Lajos: A szecesszió. Bp., 1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina. Egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas kiadói papír védőborítóban.
16906.

2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban.
16907.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF