Books: Architecture, Art

Number of items: 442

Picasso grafikái. I. G. Ehrenburg és M. V. Alpatov tanulmányaival. Moszkva, 1968, Iszkussztvo. Rendkívül gazdag képanyaggal, Pablo Picasso műveinek reprodukcióival illusztrálva. Orosz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóban. Hozzá a könyvben szereplő alkotások magyar nyelvű jegyzéke.
16884.

1 200 HUF
Kathleen Mann: Peasant Costume in Europe. With Notes by J. A. Corbin. London, 1931, A. & C. Black Ltd. Számos illusztrációval. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.
16885.

3 000 HUF
Nello Ponente: Moderne Malerei. Zeitgenössische Strömungen. Geneve (Genf), 1960, Editions dArt Albert Skira. Reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16886.

Nello Ponente: Moderne Malerei. Zeitgenössische Strömungen. Geneve (Genf), 1960, Editions d'Art Albert Skira. Reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.

2 800 HUF
7,57
8,24
D. Redig de Campos: Cappella Sistina. Novara, 1959, Istituto Geografico de Agostini. Gazdag egészoldalas képanyaggal. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.
16887.

1 200 HUF
A magyar iparművészet az ezredfordulón. Hungarian applied arts at the turn of the millenium. Szerk.: N. Dvorszky Hedvig. Bp.,2003, Magyar Művészeti Akadémia. Magyar és angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16888.

1 400 HUF
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Bp., 1966, Gondolat. 342+1 p. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Jelzéseket tartalmazó jegytáblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban.
16889.

2 000 HUF
Kelemen Károly: Retrospektív. 1975-2002. Pécs, 2002.,Jelenkor. Gazdag képanyaggal, közte a művész munkáival illusztrált.
16890.

1 600 HUF
Bor Pál: Emlékezések, elmélkedések. Önarckép. (Számadás önmagamnak.) [Bp.], 2003, Gesta. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16891.

1 200 HUF
Bozsó János: Virágok, kertek, szenvedélyek. Bocsó Gyűjtemény - Kecskemét. Kecskemét, én., M-real Petőfi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
16892.

1 200 HUF
Fülep Lajos és Kner Imre levelezése. Összeáll., bevezette és jegyzetelte: Sümegi György. Szerk.: Erdész Ádám. Forráskiadványok a Békés Megyei Levéltárból 17. Gyula, 1990, Békés Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban
16893.

1 200 HUF
Fekete Vali: Anna Stein. Belső utak képei. Images des chemins intérieurs. Stein Anna művei. Les oevres dAnna Stein. Paris, 2012., LHarmattan. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen egészen apró kopásnyommal.
16894.

Fekete Vali: Anna Stein. Belső utak képei. Images des chemins intérieurs. Stein Anna művei. Les oevres d'Anna Stein. Paris, 2012., L'Harmattan. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen egészen apró kopásnyommal.

1 200 HUF
Vásárhelyi festők. A dokumentumokat válogatta, a bevezető tanulmányt és az életrajzi jegyzeteket írta, a bibliográfiát összeáll.: Kristó Nagy István. Bp.,1988,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó borító kissé kopott, karcos.
16895.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF