Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 92

Ausztria 1988. II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (164x72mm) T:2 ph Austria 1988. Pope Johannes Paulus II in Österreich - Yes to faith, yes to Life (Ja zum glauben ja zum leben) Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (164x72mm) C:XF edge error
32410.

Ausztria 1988. "II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (164x72mm) T:2 ph Austria 1988. "Pope Johannes Paulus II in Österreich - Yes to faith, yes to Life (Ja zum glauben ja zum leben)" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (164x72mm) C:XF edge error

5 000 HUF
32411.

3 600 HUF
9,73
10,59
Belgium 1914. SACRE COEUR DE JESUS PROTEGEZ LA BELGIQUE - 1914 / POUR LHUMANITÉ - POUR LA PATRIE kétoldalas bronz I. világháborús érem. Szign.: Witterwulghe J. (64mm) T:1- Belgium 1914. SACRE COEUR DE JESUS PROTEGEZ LA BELGIQUE - 1914 / POUR LHUMANITÉ - POUR LA PATRIE double-sided bronze World War I medallion. Sign.: Witterwulghe J. (64mm) C:AU
32412.

Belgium 1914. "SACRE COEUR DE JESUS PROTEGEZ LA BELGIQUE - 1914 / POUR L'HUMANITÉ - POUR LA PATRIE" kétoldalas bronz I. világháborús érem. Szign.: Witterwulghe J. (64mm) T:1- Belgium 1914. "SACRE COEUR DE JESUS PROTEGEZ LA BELGIQUE - 1914 / POUR L'HUMANITÉ - POUR LA PATRIE" double-sided bronze World War I medallion. Sign.: Witterwulghe J. (64mm) C:AU

20 000 HUF
54,05
58,82
Belgium DN Jan Wüst & Juliana de Moor kétoldalas, öntött bronz névjegyérem (44mm) T:2 Belgium ND Jan Wüst & Juliana de Moor two-sided cast bronze business medal (44mm) C:XF
32413.

Belgium DN "Jan Wüst & Juliana de Moor" kétoldalas, öntött bronz névjegyérem (44mm) T:2 Belgium ND "Jan Wüst & Juliana de Moor" two-sided cast bronze business medal (44mm) C:XF

2 400 HUF
Bulgária DN Az Emlékezet Temploma - Shipka kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2,2- patina Bulgaria DN The Memorial Temple - Shipka two-sided silver plated Br medallion (50mm) C:XF,VF patina
32414.

Bulgária DN "Az Emlékezet Temploma - Shipka" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2,2- patina Bulgaria DN "The Memorial Temple - Shipka" two-sided silver plated Br medallion (50mm) C:XF,VF patina

1 000 HUF
Csehszlovákia 1966. Prágai garas mintájára készült Al látogatói emlékérem T:1- Czechoslovakia 1966. Al medallion modeled on the Prague mint C:AU
32415.

1 000 HUF
Egyiptom DN Palace Collection Cairo 6xklf Br emlékérem porosz, szász, osztrák, stb. pénzek mintájával, eredeti műanyag tokban, karton védőtokban T:BU Egypt ND Palace Collection Cairo 6xdiff Br medallions with German coins medal images in original plastic case, in cardboard envelope C:BU
32416.

Egyiptom DN "Palace Collection Cairo" 6xklf Br emlékérem porosz, szász, osztrák, stb. pénzek mintájával, eredeti műanyag tokban, karton védőtokban T:BU Egypt ND Palace Collection Cairo" 6xdiff Br medallions with German coins medal images in original plastic case, in cardboard envelope C:BU

20 000 HUF
54,05
58,82
ENSZ 1991. Sivatagi vihar / Kuwait felszabadulása kétoldalas Cu-Ni emlékérem (38mm) + DN (1991) Norman Schwarzkopf / Sivatagi vihar - Kuwait felszabadulása kétoldalas Cu-Ni emlékérem (38mm) T:1- patina, ph United Nations 1991. Desert Storm / Liberation of Kuwait two-sided Cu-Ni commemorative medallion (38mm) + ND (1991) General Norman Schwarzkopf / Desert Storm - Liberation of Kuwait two-sided Cu-Ni commemorative medallion (38mm) C:AU patina, edge error
32417.

ENSZ 1991. "Sivatagi vihar / Kuwait felszabadulása" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (38mm) + DN (1991) "Norman Schwarzkopf / Sivatagi vihar - Kuwait felszabadulása" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (38mm) T:1- patina, ph United Nations 1991. "Desert Storm / Liberation of Kuwait" two-sided Cu-Ni commemorative medallion (38mm) + ND (1991) "General Norman Schwarzkopf / Desert Storm - Liberation of Kuwait" two-sided Cu-Ni commemorative medallion (38mm) C:AU patina, edge error

3 000 HUF
32418.

1 600 HUF
32419.

2 000 HUF
Franciaország 1913. Claude Bernard - fiziológus kétoldalas Al plakett. Szign.:A. Borrel (110x80mm) T:2- ph, karc, ü.  France 1913. Claude Bernard - physiologist two-sided Al plaque. Sign.:A.Borrel (110x80mm) C:VF edge error, scratches, ding
32420.

Franciaország 1913. "Claude Bernard - fiziológus" kétoldalas Al plakett. Szign.:A. Borrel (110x80mm) T:2- ph, karc, ü. France 1913. "Claude Bernard - physiologist" two-sided Al plaque. Sign.:A.Borrel (110x80mm) C:VF edge error, scratches, ding

5 500 HUF
14,86
16,18
Franciaország 1937. Világkiállítás kétoldalas, szétszedhető emlékérem, benne 10db fekete-fehér fénykép a kiállításról, eredeti papírtokban (58mm) T:1- France 1937. International Exposition double-sided, detachable commemorative medal, including 10 black-and-white photos of the exhibition, in original paper case (58mm) C:AU
32421.

Franciaország 1937. "Világkiállítás" kétoldalas, szétszedhető emlékérem, benne 10db fekete-fehér fénykép a kiállításról, eredeti papírtokban (58mm) T:1- France 1937. "International Exposition" double-sided, detachable commemorative medal, including 10 black-and-white photos of the exhibition, in original paper case (58mm) C:AU

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF