Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 92

32398.

3 000 HUF
32399.

1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Elvesztettem szamaramat Las Vegasban kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán az 1 Centesről ismert Lincoln portréval (77mm) T:2 USA ND I lost my a in Las Vegas two-sided bronze medallion, with the Lincoln portrait known from the 1 Cent coin on the reverse (77mm) C:XF
32400.

Amerikai Egyesült Államok DN "Elvesztettem "szamaramat" Las Vegasban" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán az 1 Centesről ismert Lincoln portréval (77mm) T:2 USA ND "I lost my a in Las Vegas" two-sided bronze medallion, with the Lincoln portrait known from the 1 Cent coin on the reverse (77mm) C:XF

1 000 HUF
32401.

2 000 HUF
Ausztria 1846. A Grazi Városháza / A német föld- és erdőgazdálkodók 10. gyűlése Stájerországban 1846 kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Konrad Lange (1855-1921) (49mm) T:1- hátoldalán ragasztónyom Austria 1846. Town Hall of Gratz / The 10th Assembly of German Land and Forestry Farmers in Styria 1846 two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Konrad Lange (1855-1921) (49mm) C:AU gluemark on reverse
32402.

Ausztria 1846. "A Grazi Városháza / A német föld- és erdőgazdálkodók 10. gyűlése Stájerországban 1846" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Konrad Lange (1855-1921) (49mm) T:1- hátoldalán ragasztónyom Austria 1846. "Town Hall of Gratz / The 10th Assembly of German Land and Forestry Farmers in Styria 1846" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Konrad Lange (1855-1921) (49mm) C:AU gluemark on reverse

8 000 HUF
Ausztria 1885. Apolló négyesfogaton bronz emlékérem. Szign.: F. X. Pawlick (95mm) T:1-,2 ph. Austria 1885. Apollo on quadriga bronze medallion. Sign: F. X. Pawlick (95mm) C:AU,XF edge error
32403.

Ausztria 1885. "Apolló négyesfogaton" bronz emlékérem. Szign.: F. X. Pawlick (95mm) T:1-,2 ph. Austria 1885. "Apollo on quadriga" bronze medallion. Sign: F. X. Pawlick (95mm) C:AU,XF edge error

10 000 HUF
27,03
29,41
Ausztria ~1900. Mariazelli emlék fém lemezplakett (59mm) fatáblán (89x80mm) T:2 Austria ~1900. Souvenir of Mariazell metal plate commemorative medallion (59mm) on wooden board (89x80mm)
32404.

Ausztria ~1900. "Mariazelli emlék" fém lemezplakett (59mm) fatáblán (89x80mm) T:2 Austria ~1900. "Souvenir of Mariazell" metal plate commemorative medallion (59mm) on wooden board (89x80mm)

1 400 HUF
32405.

6 000 HUF
Ausztria 1955. Mariazelli Bazilika jelzett Ag emlékérem (15,22g/0.900/33mm) T:1- patina Austria 1955. Basilika Mariazell hallmarked commemorative Ag medallion (15,22g/0.900/33mm) C:AU patina
32406.

Ausztria 1955. "Mariazelli Bazilika" jelzett Ag emlékérem (15,22g/0.900/33mm) T:1- patina Austria 1955. "Basilika Mariazell" hallmarked commemorative Ag medallion (15,22g/0.900/33mm) C:AU patina

4 000 HUF
Ausztria 1960. Hála minden barátnak és segítőnek / Segélycsoport későbbi vakok számára Ausztriában - Az ezüst jubileum emlékére Br emlékérem (40mm) T:1- Austria 1960. In Dankbarkeit allen Freunden und helfern gewidmet / Hilfsgemeinschaft der Später Erblindeten Österreichs - Zur Erinnerung an das Silberne Jubiläum Br medallion (40mm) C:AU
32407.

Ausztria 1960. "Hála minden barátnak és segítőnek / Segélycsoport későbbi vakok számára Ausztriában - Az ezüst jubileum emlékére" Br emlékérem (40mm) T:1- Austria 1960. "In Dankbarkeit allen Freunden und helfern gewidmet / Hilfsgemeinschaft der Später Erblindeten Österreichs - Zur Erinnerung an das Silberne Jubiläum" Br medallion (40mm) C:AU

1 400 HUF
Ausztria / Bécs 1978. Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1978 ezüstözött Br emlékérem, peremen Bronze beütéssel. Szign.: Grienauer (70mm) T:1- Austria / Vienna 1978. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit herrn Rudolf Drevo Wien 1978 (For Faithful Work to Mr. Ludwig Kopic Vienna 1965) silvered Br medal with Bronze hallmark on the edge. Sign.: Grienauer (70mm) C:AU
32408.

Ausztria / Bécs 1978. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1978" ezüstözött Br emlékérem, peremen "Bronze" beütéssel. Szign.: Grienauer (70mm) T:1- Austria / Vienna 1978. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit herrn Rudolf Drevo Wien 1978 (For Faithful Work to Mr. Ludwig Kopic Vienna 1965)" silvered Br medal with "Bronze" hallmark on the edge. Sign.: Grienauer (70mm) C:AU

2 000 HUF
Ausztria 1981. II. József toleranciapátense 1781-1981 ezüstözött Br emlékérem tokban (50mm) T:1- Austria 1981. Joseph II Tolerance patent 1781-1981 silver plated Br commemorative medallion in case (50mm) C:AU
32409.

Ausztria 1981. "II. József toleranciapátense 1781-1981" ezüstözött Br emlékérem tokban (50mm) T:1- Austria 1981. "Joseph II Tolerance patent 1781-1981" silver plated Br commemorative medallion in case (50mm) C:AU

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF