Books: Technics

Number of items: 16

17178.

3 600 HUF
9,73
10,59
17179.

2 600 HUF
7,03
7,65
Halmágyi Szabolcs - Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal, fotókkal illusztrálva. (Jelzésekkel, mesterjegyekkel!) Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.
17180.

2 000 HUF
Szentesi György: Út a kozmoszba. Bp., 1981, Zrínyi. Farkas Bertalan és Magyari Béla űrhajósok aláírásával. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17181.

2 000 HUF
17182.

1 200 HUF
3 db autós-motoros füzet: Surányi Endre: Rejtelmes hibák, szükségjavítások motorkerékpároknál; Rózsa-Surányi: Gépkocsi szerkezeti újdonságok. A Magyar Honvédelmi Sportszövetség motoros füzetei 4. és 11. Bp., 1961, Magyar Honvédelmi Sportszövetség. Kiadói tűzött papírkötés. + Balogh Gyula-Wohlmuth Emil: Pannonia motorkerékpárok kezelése és javítása. (TL 250/F, TL 250/D, TL 250/B típusok). Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Kissé sérült állapotban.
17183.

1 800 HUF
32
Jalsoviczky Lajos: Járműmotorok. Folyékony tüzelőszerekkel dolgozó gyorsjáratú automobil-, repülő-, traktor-, csónak- és kerékpármotorok szerkezete és kezelése. Bp., [1927], Athenaeum, 227+(1) p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.
17184.

1 600 HUF
Tim Daly: A digitális fényképezés enciklopédiája. Amit a képalkotásról és az utómunkákról tudni kell. Ford.: Teveli Gábor. Bp., 2005, Cser Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17185.

2 000 HUF
Hancsók Jenő-Lakatos István- Valasek István: Üzemanyagok és felhasználásuk. Szerk.: Valasek István. Bp., 1998, Tribotechnik. Kiadói papírkötés.
17186.

1 200 HUF
Michael Taylor - David Mondey: Repülés. Tények és teljesítmények. (Guinness Books). Bp., 1993, Panem-Grafo. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17187.

1 400 HUF
Javítási kézikönyv Wartburg 353 W Wartburg 1.3 típusú személygépkocsikhoz. 1975-1990. Bp., 1998., Maróti -Godal. Kiadói papírkötés.
17188.

1 200 HUF
17189.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF