Tétel

Catalogue number:

17178.
421. Closed Online auction
Books: Technics

3 600 HUF

Description:

Fürdősök kézikönyve. Szerk.: Dr. Kunszt János. Bp, 1957, Medicina, 212 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. Megjelent 1600 példányban. Dr. Chatel Andor egyetemi magántanár, a Fővárosi Gyógyfürdők és Gyógyforrások igazgató főorvosa, a könyv lektorának névbélyegzőjével.

Share:

Photo of the item taken by : scanner