Paintings and graphics Number of items: 538
2604477
10255
420
19000
Other collectibles
19 000 HUF
2620139
10256
420
Other collectibles
Kézdi Kovács László (1864-1942): Budapesti enteriőr, 1887. Akvarell, ceruza, papír, kartonon, jelzett. 12×11 cm
9 000 HUF
2620165
10257
420
Other collectibles
Kézdi Kovács László (1864-1942): Naplemente. Olaj, papír, jelezve balra lent. Jobb alsó sarkában sérült. 28×39 cm
20 000 HUF
2604569
10258
420
5500
Other collectibles
5 500 HUF
2631960
10259
420
34000
Other collectibles
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916): Öcsém (Kézdi-Kovács Elemér portréja). Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Sérült. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében és hagyatékában. 80×60 cm. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab!
34 000 HUF
2659604
10260
420
46000
Other collectibles
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916): Rómaifürdő tanulmány. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. A hátoldalán apja, Kézdi-Kovács László (1864-1942) által feliratozott. Kissé sérült. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében és hagyatékában. 47,5×60 cm. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab!
46 000 HUF
2581342
10261
420
3400
Other collectibles
Kiss Imre / Marilla: Tájképek, 4 db, vegyes technika, papír, 25×30
3 400 HUF
2664906
10262
420
14000
Other collectibles
Kiss Farkas Imre (?-?): Hölgy asztalnál. Olaj, karton, jelzett, sérült keretben, 22x22 cm
14 000 HUF
2655728
10263
420
Other collectibles
Kiss Tibor (1955-2015): Bacchus. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott (100/52). Üvegezett fakeretben. 30x20 cm
4 000 HUF
2655746
10264
420
Other collectibles
Kiss Tibor (1955-2015): Kaptató. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott (100/98). 19x24 cm
4 000 HUF
2658572
10265
420
Other collectibles
Kriston Béla (?-?): Miskolci fő utca a színházzal. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett műanyag keretben, 40×50 cm
9 000 HUF
2505797
10266
420
Other collectibles
Kolos László (?-?): Humoros jelenetsor (képregény), 1919. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: