Number of items: 538

G. Szántó András (?-2002): Zsámbéki romtemplom. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 75x76 cm
10170.

4 000 HUF
G. Szántó András (?-2002): Vízparti élet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 52x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10171.

10 000 HUF
27,03
29,41
10172.

100 000 HUF
270,27
294,12
Gulyás Gyula (1944-2008): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 105/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 22x18,5 cm.
10173.

19 000 HUF
51,35
55,88
Guzy Marcin (1942-), lengyel festő: Szent. Tempera, fa. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. 47x23 cm
10174.

4 000 HUF
Guzsik Ödön (1902-1954): Séta a napfényben. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 22×27 cm
10175.

18 000 HUF
48,65
52,94
13
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia, gondolák. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 21×33 cm
10176.

1 000 HUF
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 49x65 cm / László Gyémánt (1935-): Nude. Screenprint on paper, signed, sheet size: 49x65 cm
10177.

30 000 HUF
81,08
88,24
10178.

38 000 HUF
102,70
111,76
Halász-Hradil Elemér (1873-1948): Napfényes táj, 1940. Olaj, karton, jelzett. Sérült. Dekoratív fakeretben, 25,5x38,5 cm
10179.

40 000 HUF
108,11
117,65
21
10180.

14 000 HUF
37,84
41,18
Hamza Tibor (1908-1972): Városi panoráma (Eger v. Gyöngyös?). Szén, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. 42,5x30 cm
10181.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF