Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 117

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője kétoldalas ezüstözött Br díjérem gravírozva (61mm) T:1-
31510.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött Br díjérem gravírozva (61mm) T:1-

1 600 HUF
4,16
4,44
Bakonyi Sándor (1892-1937) 1936. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / KIZ. Férfi Egyes 1936. I. jelzett Ag plakett márvány alapzaton, Ludvig gyártói jelzéssel, hátoldalán Ludvig Éremverő pecséttel (105x70mm) T:2 patina, ph
31511.

7 000 HUF
18,18
19,44
Cserenyei Kaltenbach István (1903-1979) 1941. Steding Emlékverseny - Budapest 1941. XI.23. egyoldalas fém emlékplakett eredeti díszdobozában (150mm) T:1- patina, a tok kissé viseltes
31512.

7 000 HUF
18,18
19,44
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1940. Magyar Országos Torna Szövetség kétoldalas Br sport díjérem (3xklf) hátoldalán gravírozva + Magyarországi Testedző Egyesület Szövetsége kétoldalas Br sport díjérem T:1-,2 patina
31513.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1940. "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas Br sport díjérem (3xklf) hátoldalán gravírozva + "Magyarországi Testedző Egyesület Szövetsége" kétoldalas Br sport díjérem T:1-,2 patina

2 000 HUF
5,19
5,56
Edvi Illés György (1911-1991) 1948. Alapítva 1912-ben - Bajnoki érem - Újjáalakult 1948-ban - Bank Sportközpont egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2
31514.

Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "Alapítva 1912-ben - Bajnoki érem - Újjáalakult 1948-ban - Bank Sportközpont" egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2

1 600 HUF
4,16
4,44
Edvi Illés György (1911-1991) 1948. M.M.SZ.SZ. - Bankcsoportja - Bajnoki érem - Sporttitkárság egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2
31515.

Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "M.M.SZ.SZ. - Bankcsoportja - Bajnoki érem - Sporttitkárság" egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2

1 600 HUF
4,16
4,44
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. Szegedi Pályaavató Verseny 1981 zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka
31517.

1 000 HUF
2,60
2,78
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. NSC (Nemzeti Sport Club) egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2
31518.

5 000 HUF
12,99
13,89
Hajós Géza 1943. Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943 Zn emlékérem (49mm) T:1-
31519.

1 400 HUF
3,64
3,89
Iván István (1905-1968) 1951. Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4. kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1- patina
31520.

1 400 HUF
3,64
3,89
31521.

2 200 HUF
5,71
6,11
Kallós Ede (1866-1950) 1937-1940. Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége 1933 kétoldalas sport díjérmek (3xklf) füllel, hátoldalukon gravírozva T:2 patina
31522.

2 000 HUF
5,19
5,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.