Books: Other languages

Number of items: 12

Ludovico Ariosto: Sämtliche Poetischen Werke 1-4. Bände. Übertragen von Alfons Kissner. Berlin, én.,Propyläen. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17261.

20 000 HUF
51,95
55,56
17262.

18 000 HUF
46,75
50,00
17263.

6 000 HUF
15,58
16,67
17264.

1 400 HUF
3,64
3,89
17265.

4 000 HUF
10,39
11,11
17266.

2 400 HUF
6,23
6,67
17267.

2 000 HUF
5,19
5,56
17268.

1 000 HUF
2,60
2,78
Beecher Stowe, Harriet: Uncle Toms Cabin. A Story of Slavery in America Fifty Years Ago. (I-II. rész). + Fairy Tales from Persia. Translated by J. A. Lee. (Egy kötetben). London, [cca 1900], Books for the Bairns Office. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval, korabeli hirdetésekkel. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17269.

Beecher Stowe, Harriet: Uncle Tom's Cabin. A Story of Slavery in America Fifty Years Ago. (I-II. rész). + Fairy Tales from Persia. Translated by J. A. Lee. (Egy kötetben). London, [cca 1900], "Books for the Bairns" Office. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval, korabeli hirdetésekkel. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.

1 400 HUF
3,64
3,89
John Fowles: The Magus. Frogmore, 1978., Triad Panther. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.
17270.

1 000 HUF
2,60
2,78
Neues elegantes Conversations-Lexicon für Gebildete aus allen Ständen 1-4. Bände. Herausgegeben im Verein mit einer Gesellschaft von Gelehrten von Dr. O[skar] L[udwig] B[ernhard] Wolff. Leipzig, 1834-1837, Ch.E. Kollmann, 2+409+23 p.+16 (acélmetszetek) t.; 2+416+20 p.+23 (acélmetszetek) t.;2+544+23 p.+16 (acélmetszetek) t.;2+531 p.+22 (acélmetszetek) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapok sarkain hiánnyal, az elülső szennylapok hiányoznak, a III. kötetből 1 db, a IV. kötetből 2 db metszet hiányzik.
17271.

8 000 HUF
20,78
22,22
Wachtmeister, Rosina: Die Weihnachtsgeschichte. Augsburg, 1997, Pattloch. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17272.

1 400 HUF
3,64
3,89

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.