https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other languages

Number of items: 12

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ludovico Ariosto: Sämtliche Poetischen Werke 1-4. Bände. Übertragen von Alfons Kissner. Berlin, é.n., Propyläen. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17261.

Ludovico Ariosto: Sämtliche Poetischen Werke 1-4. Bände. Übertragen von Alfons Kissner. Berlin, é.n., Propyläen. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
Heinrich Heines Werke. Herausgegeben von Heinr. Laube. Illustrirt von Wiener Künstlern. I-VI. köt. Wien-Leipzig-Prag, é.n., Verlag von Sigmund Bensinger (druck: Ch. Reitzer & M. Werthner, Wien), 8+378+1 p.; 4+384+1 p.; 4+375+3 p.; 4+376+4 p.; 4+378+2 p.; 4+377+3 p. Teljes sorozat! Gazdag fekete-fehér képanyaggal, F. W. Bader fametszeteivel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon díszkötés (Buchbinderei Hermann Scheibe, Wien), festett lapélekkel, a borítókon helyenként sérülésekkel, kisebb kopásnyomokkal, néhány kissé sérült lappal, de nagyobbrészt jó állapotban.
17262.

Heinrich Heine's Werke. Herausgegeben von Heinr. Laube. Illustrirt von Wiener Künstlern. I-VI. köt. Wien-Leipzig-Prag, é.n., Verlag von Sigmund Bensinger (druck: Ch. Reitzer & M. Werthner, Wien), 8+378+1 p.; 4+384+1 p.; 4+375+3 p.; 4+376+4 p.; 4+378+2 p.; 4+377+3 p. Teljes sorozat! Gazdag fekete-fehér képanyaggal, F. W. Bader fametszeteivel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon díszkötés (Buchbinderei Hermann Scheibe, Wien), festett lapélekkel, a borítókon helyenként sérülésekkel, kisebb kopásnyomokkal, néhány kissé sérült lappal, de nagyobbrészt jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Number of bids:
0
Schillers Werke 1-4. Bände. Hrsg. J. G. Fischer. Illustrirt von ersten deutschen Künstlern. Stuttgart und Leipzig,én.,Deutsche Verlags-Anstalt. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17263.

Schillers Werke 1-4. Bände. Hrsg. J. G. Fischer. Illustrirt von ersten deutschen Künstlern. Stuttgart und Leipzig,én.,Deutsche Verlags-Anstalt. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
1
1847 Magyar-Német Tanodai és Utazási zsebszótár.I-II. 662p. 598p. Korabeli vászonkötésben a fűzésnél szétvált.
17264.

1847 Magyar-Német Tanodai és Utazási zsebszótár.I-II. 662p. 598p. Korabeli vászonkötésben a fűzésnél szétvált.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
March, Richard: Braut aus Indien, oder: Die Geheimnisse einer Weltstadt. I-II. köt. Neusalza, [1878-1879], Hermann Oeser. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült. kopott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
17265.

March, Richard: Braut aus Indien, oder: Die Geheimnisse einer Weltstadt. I-II. köt. Neusalza, [1878-1879], Hermann Oeser. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült. kopott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Shakespeares Sämtliche Werke III. köt. Illustrit von John Gilbert. Stuttgart und Leipzig,én.,Deutsche Verlags-Anstalt. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17266.

Shakespeare's Sämtliche Werke III. köt. Illustrit von John Gilbert. Stuttgart und Leipzig,én.,Deutsche Verlags-Anstalt. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
André Valmont: Gmen contro gangsters.; I grandi enigmi storici del nostro tempo. Ginevra [Genf], 1972, Edizioni Ferni. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben.
17267.

André Valmont: G'men contro gangsters.; I grandi enigmi storici del nostro tempo. Ginevra [Genf], 1972, Edizioni Ferni. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Kathy Acker: Blood and Guts in High School. London, 1984., Pan Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17268.

Kathy Acker: Blood and Guts in High School. London, 1984., Pan Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Beecher Stowe, Harriet: Uncle Toms Cabin. A Story of Slavery in America Fifty Years Ago. (I-II. rész). + Fairy Tales from Persia. Translated by J. A. Lee. (Egy kötetben). London, [cca 1900], Books for the Bairns Office. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval, korabeli hirdetésekkel. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17269.

Beecher Stowe, Harriet: Uncle Tom's Cabin. A Story of Slavery in America Fifty Years Ago. (I-II. rész). + Fairy Tales from Persia. Translated by J. A. Lee. (Egy kötetben). London, [cca 1900], "Books for the Bairns" Office. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval, korabeli hirdetésekkel. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
3
John Fowles: The Magus. Frogmore, 1978., Triad Panther. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.
17270.

John Fowles: The Magus. Frogmore, 1978., Triad Panther. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Neues elegantes Conversations-Lexicon für Gebildete aus allen Ständen 1-4. Bände. Herausgegeben im Verein mit einer Gesellschaft von Gelehrten von Dr. O[skar] L[udwig] B[ernhard] Wolff. Leipzig, 1834-1837, Ch.E. Kollmann, 2+409+23 p.+16 (acélmetszetek) t.; 2+416+20 p.+23 (acélmetszetek) t.;2+544+23 p.+16 (acélmetszetek) t.;2+531 p.+22 (acélmetszetek) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapok sarkain hiánnyal, az elülső szennylapok hiányoznak, a III. kötetből 1 db, a IV. kötetből 2 db metszet hiányzik.
17271.

Neues elegantes Conversations-Lexicon für Gebildete aus allen Ständen 1-4. Bände. Herausgegeben im Verein mit einer Gesellschaft von Gelehrten von Dr. O[skar] L[udwig] B[ernhard] Wolff. Leipzig, 1834-1837, Ch.E. Kollmann, 2+409+23 p.+16 (acélmetszetek) t.; 2+416+20 p.+23 (acélmetszetek) t.;2+544+23 p.+16 (acélmetszetek) t.;2+531 p.+22 (acélmetszetek) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapok sarkain hiánnyal, az elülső szennylapok hiányoznak, a III. kötetből 1 db, a IV. kötetből 2 db metszet hiányzik.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Wachtmeister, Rosina: Die Weihnachtsgeschichte. Augsburg, 1997, Pattloch. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17272.

Wachtmeister, Rosina: Die Weihnachtsgeschichte. Augsburg, 1997, Pattloch. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment